زنگ رقابت هنرمندان هنرهای تجسمی برای دیوار مدارس کاشان به صدا درآمد

زنگ رقابت هنرمندان هنرهای تجسمی برای دیوار مدارس کاشان به صدا درآمد

بهنام اعتمادی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و هنری به علت پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل شده است، در راستای کیفیت بصری شهر و ارتقاء روحیه نشاط و امید «طرح دیوارنگاری مدارس» شهر کاشان با دعوت از هنرمندان و دانشجویان هنرهای تجسمی آغاز شد.

وی با بیان اینکه این رویداد می‌تواند ضمن کیفیت بصری، یک گام موثر در مسیر افزایش روحیه امید در بین شهروندان باشد، زیباسازی هدفمند دیوارهای بیرونی مدارس کاشان، ایجاد زمینه برای بروز خلاقیت‌های هنری مرتبط و انتقال پیام‌های ساده از طریق دیوارنگاری را از اهداف مهم این رویداد دانست.

مدیر فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان موضوعات برگزاری این طرح را در سه بخش آموزش شهروندی( مقررات شهری، مشارکت شهروندی، قوانین راهنمایی و رانندگی، حفاظت از فضاهای شهری، حفظ تمیزی شهر)، آموزش عمومی( سلامت، بهداشت، تغذیه و ورزش) و موضوع آزاد عنوان کرد و گفت: علاقه‌مندان تا 15 مرداد ماه می‌توانند با ارسال 3 اثر به دبیرخانه دائمی رویدادهای فرهنگی هنری واقع در کاشان - بلوار دانشجو- سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان در این رویداد شرکت کنند.

اعتمادی با تاکید بر اینکه آثار شرکت داده شده در این رویداد فرهنگی هنری متعلق به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان است، عنوان کرد: هیئت داوران 17مرداد ماه به داوری آثار خواهند پرداخت و بعد از اعلام اسامی برندگان در بازه زمانی اول تا پانزدهم شهریورماه هنرمندانی که آثارشان پذیرفته شده به اجرای آثار بر روی دیوار بیرونی مدارس خواهند پرداخت. ▫️

شایان ذکر است هنرمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی mehrfestival.ir اینستاگرام مراجعه و اخبار تکمیلی فراخوان «طرح دیوارنگاری مدارس شهر» را از این صفحه دنبال کنند.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات