همکاری شرکت آب منطقه ای اردبیل و راه و شهرسازی استان جهت تسریع در...

جلسه مشترکی با حضور معاون طرح توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل و معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهر سازی استان و نماینده مجری طرح آبرسانی نمین و عنبران در خصوص تامین منابع مالی و استفاده از ظرفیت های قانونی زیرساختهای مسکن مهر به منظور تسریع در اجرای طرح آبرسانی نمین و عنبران برگزار شد.

مهندس بهروز پورمهر، معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل ضمن تشریح مسایل و مشکلات مالی اجرای طرح آبرسانی نمین و عنبران گفت: اجرای این طرح برای منطقه اهمیت زیادی دارد و با اتمام این طرح برای 3 هزار  واحد مسکن مهر در نمین تا افق ۱۴۱۵ آبرسانی خواهد شد.

مهندس شهرام باباخانی، معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی نیز در این دیدار ضمن حمایت از اجرای طرح آبرسانی نمین و عنبران گفت: در خصوص تامین اعتبار برای زیرساختهای مسکن مهر از محل بند ب تبصره ۸  قانون بودجه کل کشور برای ۳۰۰۰ واحد تلاش خواهند کرد.

نماینده مجری طرح آبرسانی نمین و عنبران نیز در این جلسه اظهار داشت: طرح آبرسانی نمین و عنبران با هدف تامین آب شرب مطمئن و پایدار شهرستان نمین و ۵ روستا‌ی مجتمع وحدت با نیاز آبی ۱۶۷ لیتر در ثانیه تا افق ۱۴۲۵ در حال اجراست.

مهندس حسن کروبیان افزود: بر اساس استعلام صورت گرفته از سوی اداره آب و فاضلاب شهر نمین هم اکنون در این شهر تعداد ۵۶۶۴ فقره انشعاب وجود دارد که از این میزان انشعاب تعداد ۶۳۵ فقره مربوط به مسکن مهر در ورودی شهر نمین می‌باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به این که 11.2 درصد از انشعابات شهر نمین مربوط به مسکن مهر می‌باشد، در صورت اجرای کامل پروژه مسکن مهر، تعداد واحدها به 3 هزار واحد و انشعابات کل شهر نمین به ۸۰۲۹ فقره افزایش می‌یابد که اجرای طرح آبرسانی نمین و عنبران کمک بزرگی برای تقویت آب این مجموعه خواهد شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات