حمايت توانير از استحصال رمز ارز در چارچوب ضوابط ...

به گزارش پايگاه خبري توانير ، در اين اطلاعيه آمده است:صنعت برق از استحصال قانوني رمز ارز حمايت مي كند اما برخورد با استخراج كنندگان غيرقانوني را با كمك

مراجع امنيتي و انتظامي در دستور كار دارد.
از اين رو با توجه به اينكه استفاده از ماينرها، بدون مجوز قانوني  چون كسب و كاري غير قانوني است و باعث آسيب رساندن به اموال عمومي و تضييع حقوق مشتركان مي شود،  به شدت با آن برخورد مي شود.
اين شرايط به ويژه دراين ايام گرم تابستان، بدليل  مصرف برق بسيار  زياد ماينر ها، بيش از پيش اهميت خود را نشان مي دهد.
در صورتي كه  مراكز استخراج رمز ارزها، كه با  سوء استفاده از انشعابات قبلي مانند كشاورزي  يا صنعتي و... به اين كار مبادرت مي كنند، شناسايي شوند، ضمن  جمع آوري انشعاب و اخذ مايه التفاوت هزينه برق مصرفي  و تعرفه ماينينگ،با  مالكان آن نيزبرخورد قانوني خواهد شد .
لذارسما اعلام مي كنيم براي جلوگيري از برخورد قانوني  وجمع آوري ماينرها،    ضروري است مالكان اين تجهيزات هر چه سريعتر به شركت هاي توزيع ذيربط  مراجعه و درخواست انشعاب مطابق با قانون مقررات مرتبط با رمز ارزها را ثبت كنند.
در صورت ارائه درخواست و طي مراحل قانوني، شركت هاي برق نيز با قيد  اولويت به اين درخواست ها رسيدگي و مطابق با ضوابط  همكاري خواهند كرد.
خاطرنشان مي سازد: به كليه افراد حقيقي يا حقوقي كه محل ماينرهاي غيرقانوني را به اداره برق اطلاع دهند، تا سقف 10ميليون تومان پاداش داده مي شود.
وي تصريح كرد: اطلاعات اين افراد نزد اداره هاي برق، به صورت محرمانه حفظ خواهد شد.
مالكان ماينرها و استخراج كنندگان رمز ارز مي توانند با سرمايه گذاري در طرحهاي بهينه سازي مصرف برق كه به زودي فراخوان آنها توسط توانير منتشر خواهد شد، برق مورد نيازشان را با قيمتهاي بسيار جذاب و اقتصادي در مقايسه با ساير كشورهاي دنيا تامين كنند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات