مدیریت شهری تاوان شفافیت را پرداخت/ معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد ...

مدیریت شهری تاوان شفافیت را پرداخت/ معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد ...

مدیریت شهری تاوان شفافیت را پرداخت/ معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد متفاوت از سایر کلان شهرها بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بتول گندمی  در مراسم تکریم معاون و معرفی سرپرست معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری که با حضور شهردار مشهد و جمعی از مدیران شهری در تالار شهر برگزار شد، با تقدیر از اقدامات شهریارآل شیخ اظهار کرد: امروز با صدای بلند می گویم که معاونت برنامه ریزی شهرداری مشهد متفاوت با سایر معاونت های سایر کلانشهرها بود و شهر مشهد از این سرمایه محروم شد.
وی افزود: نگاه آقای آل شیخ بسیار متفاوت بود و نگاه جدیدی را در حوزه برنامه ریزی بنا نهاد که ساماندهی و سازماندهی را به درستی در راستای شفافیت انجام داد و ما تاوان این شفافیت را پرداخت کردیم.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که شفافیت تاوان دارد، آنگاه که بخواهی به فصول گذشته بروی و آن را ورق بزنی، بیان کرد: قبل از این که سامانه «فاش» راه اندازی شود، سامانه ای که امروز شهردار مشهد گزارشی از آن ارائه کرد، آقای آل شیخ برای این که بتواند این کار را انجام دهد به مدت ۲۴ ساعت گوشی تلفن همراه خود را خاموش کرد زیرا برخی نمی خواستند این اتفاق بیفتد.
گندمی خاطرنشان کرد: من به عنوان یک شهروند و عضوی شورای شهر از اقدامات و تلاش هایی که آقای آل شیخ برای شفاف سازی انجام داده اند، تشکر می کنم .
وی اضافه کرد: من مطمئن هستم که در آینده نام نیکی از آقای آل شیخ به جا خواهد ماند هرچند که امروز با ناملایماتی روبرو شده اند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: اقدامات جناب آل شیخ نه تنها در حوزه مدیریت شهری بلکه الگویی برای سایر کلان شهرها بود که از سوی وزارت کشور به آنها ارائه می شد.
گندمی تصریح کرد: همه جای دنیا برای سرمایه های خود ارزش قائل هستند اما متاسفانه ما کاری می کنیم که سرمایه هایمان دور شوند.
وی با تبریک به خانم مهربان به عنوان اولین بانویی که تصدی یکی از معاونت های شهرداری مشهد را به عهده گرفته است، ادامه داد: آماده حمایت و کمک به ادامه مسیر پروژه هایی از جمله توسعه برندینگ مشهد، شهرداری الکترونیک و راه اندازی کارخانه نوآوری هستیم.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات