همزمان با هفته دولت ،آغاز عملیات اجرایی احداث39کیلومتر شبکه برق منطقه گزل دره نوبران

همزمان با هفته دولت ، عملیات اجرایی احداث39 کیلومتر شبکه برق دو مداره فشار متوسط منطقه گزل دره نوبران آغاز شد.

با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار شهرستان ساوه و مدیران ارشد صنعت برق و جمعی از مسئولان محلی ، عملیات اجرایی احداث شبکه دو مداره فشار متوسط منطقه گزل دره نوبران به طول 39 کیلومتر با مبلغی بالغ بر 110 میلیارد ریال با هدف اصلاح ولتاژ منطقه آغاز شد. .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی، تامین برق متقاضیان، اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار،احداث و بهینه سازی شبکه و تامین روشنایی معابررا از جمله پروژه های قابل بهره برداری و کلنگ زنی در هفته دولت برشمرد.

مهندس محمد اله داد ضمن گرامیداشت هفته دولت بیان کرد: با انجام این پروژه، معضل افت فشار برق در 26 روستا و 7 5 حلقه چاه آب در این منطقه مرتفع شود .

وی افزود :شرکت توزیع برق استان مرکزی عهده دار خدمات رسانی به بیش از 740هزار مشترک با 21 هزار کیلومتر شبکه برق و 16هزار دستگاه ترانسفورماتور است .

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه این هفته فرصت مغتنمی برای دولتمردان نظام است تا ارتباط خود را با مردم تقویت کرده و ضمن معرفی خدمات دولت از نظرات آنها نیز برای ادامه و بهبود هر چه بیشتر امور بهره گیرند ،افزود: کارکنان خدوم و ساعی صنعت برق در نقاط مختلف کشورمان عزیزمان برای تامین برق پایدار و مستمر به هموطنان از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند .

حجت الاسلام سبزی بابیان اینکه صنعت برق استان مرکزی در راه اعتلا و آبادانی گام برمی دارد،تصریح کرد: علیرغم تحریم های ظالمانه دشمنان و کمبود نقدینگی ،صنعت برق در راه خدمت رسانی به ملت پیشرو بوده است .

گفتنی است ،25پروژه برق رسانی در زرندیه و ساوه با هدف افزایش رضایت مندی مشترکان، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود، تأمین برق پایدار و مطمئن و بهره وری اقتصادی همزمان با هفته دولت بهره وری می رسد .

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی

  شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی یک شرکت در شهر اراک می باشد

   نظرات