بازدید مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از بخش های مختلف طرح...

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل به همراه معاونین طرح و توسعه و برنامه ریزی شرکت، مدیر امور منابع آب خلخال و نماینده مجری طرح آبرسانی خلخال از بخش های مختلف طرح آبرسانی و مخازن ذخیره آب شرب بازدید کردند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این بازدید با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی شرکت تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای مردم است، تصریح کرد: در این زمینه در تلاشیم تا آب با کیفیت و پایدار برای مردم تامین نماییم.

مهندس عباس جنگی مرنی افزود: فعالیت های چشمگیری در زمینه انتقال آب به تصفیه خانه آب شرب خلخال در دست اقدام است که با به نتیجه رسیدن آنها شاهد تامین آب پایدار و مطمئن برای مردم شریف شهر خلخال خواهیم بود.

وی توزیع متوازن آب در بین نقاط مختلف شهر با اجرای زون های آبرسانی را از سیاست های اصلی شرکت در بخش آبرسانی عنوان کرد و اظهار داشت: شرکت آب منطقه ای اردبیل با اجرای زون بندی آب و عدالت در توزیع آب در بین مردم گام های موثری در سطح استان برداشته است.

در ادامه این بازدید مهندس سیامک ستاری، نماینده مجری طرح آبرسانی به شهر خلخال نیز گزارش کاملی از روند اجرای بخش های مختلف آبرسانی به شهر خلخال از جمله شروع عملیاتخاکبرداری مخازن زون 3 و خط انتقال آب از سد بفراجرد به تصفیه خانه در حال احداث ارائه کرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات