رفع تصرف ۷۰۰ متر مربع از بستر و حریم رودخانه سیاه آب۲

مدیر منابع آب شهرستان های رباط کریم و بهارستان از رفع تصرف ۷۰۰ متر مربع از بستر و حریم رودخانه سیاه آب۲ واقع در شهرک حصارک از اراضی شهرستان بهارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "عبدالناصر ابراهیمی" با اعلام این خبر گفت: با تلاش کارشناسان حقوقی و فنی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب های سطحی امور منابع آب رباط کریم و بهارستان و پس از انجام کارشناسی های لازم با اخذ دستور قضایی از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بهارستان، مساحتی بالغ بر ۷۰۰ متر مربع از بستر و حریم رودخانه سیاه آب۲ رفع تصرف شد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب رباط کریم اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند، افزود: این عملیات که شامل تخریب یک مورد ساخت و ساز غیر مجاز در حریم و بستر این رودخانه بود با اخذ دستور قضایی و در حضور مامورین نیروی انتظامی کلانتری سلطان آباد انجام و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج گردید.

ابراهیمی در پایان خاطر نشان کرد: این امور در جایگاه حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را به عمل خواهد آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات