لزوم همدلی میان بسیجیان در راستای انجام امور محوله

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران در بازدید از پایگاه بسیج سد طالقان و دیدار با اعضا شورای بسیج با هدف تبیین اقدامات سال جاری بر ضرورت همدلی میان بسیجیان در راستای انجام امور محوله تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا خانی زاد" با بیان این مطلب اظهار کرد: بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی است که می توان آن را مهمترین بازوی اجرایی نظام اسلامی در جهت رسیدن به اهداف و برنامه های آن دانست؛ از این رو می بایست کانون تجمع پرشورترین، با انگیزه‌ترین، پاکترین و کارآمدترین عناصر کشور باشد به نحوی که بتواند در عرصه ها و برهه های مختلف زمانی ومکانی ماموریت های محوله در حوزه های مختلف نظامی ، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی را به نحو و کیفیتی که از آن انتظار می رود، به انجام رساند .

خانی زاد در ادامه با اشاره به اینکه بسیج باید در بحران ها در کنار شرکت و هم راستا با اهداف آن، اقدامات لازم را به خوبی انجام دهد، بیان کرد: با توجه به شرایط کشور لزوم توجه جدی در همکاری با سایر واحدهای اداری سد ضروری می باشد.

وی با بیان اینکه بنا به فرمایش مقام معظم رهبری نیروی بسیج  نیروی کارآمد در کلیه عرصه های مورد نیاز کشور می باشد، تصریح کرد:  با توجه به اینکه دشمن در حال شکل گیری القائات جدیدی برای تحریف واقعیت و نا امید کردن مردم و همچنین ایجاد بی ثباتی اجتماعی است؛ بنابراین بسیجیان بایستی بیشتر از قبل در جهت خنثی کردن این اقدامات سعی و تلاش نمایند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران در پایان خاطر نشان کرد: بسیجیان باید مثل همیشه هوشیار و آماده انجام فرامین بوده؛ چرا که بسیج  به عنوان یکی از نیروهای تاثیر  گذار می بایست با حفظ و توسعه انگیزه آماده حضور در صحنه های مورد نیاز کشور بوده و به ایفای نقش تاثیرگذار خود بپردازد.

گفتنی است، در ادامه جلسه فرمانده پایگاه بسیج سد طالقان گزارشی در خصوص عملکرد سه ماه اول و دوم سال ۹۹  ارائه نموده و در پایان جلسه نیزاعضای شورا بسیج سد با فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران مسائل خود را در میان گذاشته و رهنمودهای لازم را دریافت کردند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات