ثمرات و نتایج پارکینگ آزادی پس از بهره‌برداری  ...

ثمرات و نتایج پارکینگ آزادی پس از بهره‌برداری ...

ثمرات و نتایج پارکینگ آزادی پس از بهره‌برداری عیان می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، مجتبی بهاروند در حاشیه بازدید از عملیات اجرایی احداث پارکینگ طبقاتی آزادی با بیان اینکه این پروژه، نخستین پروژه‌ای بود که توسط شورای پنجم کلنگ‌زنی شد، اظهارکرد: در ابتدای کار، حواشی و دغدغه‌هایی توسط برخی سمن‎‌ها و تشکل‌های زیست محیطی برای این پروژه وجود داشت ولی پس از بررسی های لازم، عملیات اجرایی آن آغاز گردید.

بهاروند افزود: در ابتدا به دلیل وجود برخی معارضات، پیشرفت پروژه از سرعت خوبی برخوردار نبود و از برنامه زمانی پیش‌بینی شده عقب ماند ولی با گذشت زمان و رفع معارضات، موانع پیش رو برداشته و پیشرفت پروژه با سرعت بیشتری پیگیری شد.

عضو کمیسیون عمران،‌ حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه درحال حاضر پروژه بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: امیدواریم با سرعت خوبی که پیشرفت پروژه دارد، بتوانیم در آذرماه شاهد بهره‌برداری از پارکینگ طبقاتی آزادی باشیم.

بهاروند در پایان تصریح کرد: پس از بهره‌برداری پروژه، شهروندان عزیز مشهدی متوجه خواهند شد که پارکینگ طبقاتی آزادی، نقش بسزایی در کاهش ترافیک منطقه، کاهش آلودگی هوا و بهبود وضعیت زیست‌محیطی و ... ایفا می‌کند.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات