بهره برداری از تصفیه خانه آب خلخال تا پایان امسال

ظهر امروز اول مهر ماه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل و مدیرکل و کارشناسان دیوان محاسبات استان به همراه معاونین و کارشناسان شرکت آب منطقه ای اردبیل از خط انتقال آبرسانی، تصفیه خانه در حال احداث آب شرب و سد بفراجرد خلخال بازدید کردند.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این بازدید از تلاش شبانه روزی عوامل مختلف شرکت برای بهره برداری از تصفیه خانه آب شرب خلخال تا پایان امسال خبر داد.

مهندس عباس جنگی مرنی با اشاره به پیشرفت 83 درصدی این پروژه تصریح کرد: همت و تلاش تمامی عوامل پروژه و مهندسان و کارشناسان بخش آب برای برخورداری مردم شریف خلخال از آب شرب بهداشتی و پایدار می باشد .

وی با بیان اینکه کار احداث تصفیه خانه و نصب تجهیزات مربوطه با تمام توان ادامه دارد، تصریح کرد: خوشبختانه روند تکمیل تصفیه خانه آب شرب خلخال در بخش های مختلف با سرعت مناسبی به پیش می رود.

مهندس جنگی مرنی با اشاره به تامین مالی پروژه از اعتبارات صندوق توسعه ملی با عاملیت بانک سینا و تسریع فرآیند اجرای طرح تصفیه خانه آب شرب خلخال و احداث هر چه مطلوب تر این طرح اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی پیمانکار، طرح در زمان مقرر و تا پایان سال به بهره برداری می رسد .

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل عنوان کرد: این پروژه جزو موفق ترین و موثرترین پروژه های اجرایی بخش آب در کشور است که به روش BOT توسط بخش خصوصی احداث می شود .

وی در بازدید از خط انتقال آب به تصفیه خانه و سد بفراجرد نیز با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی شرکت تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای مردم است، تصریح کرد: در این زمینه در تلاشیم با آبگیری سد بفراجرد و انتقال آب با کیفیت و پایدار برای مردم تامین نماییم.

مهندس عباس جنگی مرنی افزود: فعالیت های چشمگیری در زمینه انتقال آب به تصفیه خانه آب شرب خلخال در دست اقدام است که با به نتیجه رسیدن آنها شاهد تامین آب پایدار و مطمئن برای مردم شریف شهر خلخال خواهیم بود.

وی توزیع متوازن آب در بین نقاط مختلف شهر با اجرای زون های آبرسانی را از سیاست های اصلی شرکت در بخش آبرسانی عنوان کرد و اظهار داشت: شرکت آب منطقه ای اردبیل با اجرای زون بندی آب و عدالت در توزیع آب در بین مردم گام های موثری در سطح استان برداشته است.

مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل نیز در این بازدید از زحمات و خدمات تمامی تلاشگران بخش آب استان برای اجرای یک سیستم آبرسانی کامل در شهرستان خلخال قدردانی کرد.

دکتر سیدمحمد اسحاقی کلور تهیه تمامی تجهیزات برای تکمیل پروژه تصفیه خانه آب خلخال را یک اقدام کم نظیر عنوان کرد و افزود: با مشاهده این امکانات و پروژه ها به اجرای فعالیت های عمرانی در سطح استان امیدوار می شویم.

وی ارائه یک پکیج کامل آبرسانی به شیوه آبرسانی به خلخال را کاری بسیار توانمند عنوان کرد و افزود: پروژه های همچنینی موجب رضایت مردم خواهد شد که از این بابت از شرکت آب منطقه ای اردبیل قدردانی می کنم.

نماینده مجری طرح آبرسانی و تصفیه حانه آب شرب خلخال نیز در این بازدید با ابراز رضایت از روند مناسب احداث این تصفیه خانه توسط سرمایه گذار بخش خصوصی، یادآور شد: همه ما باید قدردان زحمات و فعالیت های تلاشگران عرصه آب باشیم.

مهندس سیامک ستاری با اشاره به انجام نصب تجهیزات در بخش های مختلف پروژه اظهار امیدواری کرد که مراحل دیگر پروژه نیز به سرعت ادامه یابد تا شاهد بهره برداری از طرح تا پایان سال باشیم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات