اقدامات عمرانی احداث پارک ستارخان بدون توقف ادامه دارد

اقدامات عمرانی احداث پارک ستارخان بدون توقف ادامه دارد

به گزارش شهریار، رسول وظیفه شناس شهردار منطقه ۱۰ تبریز از پیشرفت ۴۰ درصدی عملیات های عمرانی پروژه ساماندهی قبرستان ستارخان خبر داد و گفت: پارک ۳۵ هزار مترمربعی ستارخان در منطقه ایده لو با جدیت تمام در حال احداث است.

وی اظهار داشت: در تداوم عملیات تکمیلی، عملیات جدول گذاری برای حاشیه بخشی از پیاده‌راه پارک ستارخان، توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه به طول ۳۰۰۰ متر آغاز شده است.

وی با اشاره به پیشرفت ۵۰ درصدی احداث کتابخانه یک هزار مترمربعی در پارک ستارخان، گفت: به دلیل کوچک بودن فضای خانه‌های این مناطق، محلی برای تمرکز و مطالعه کودکان وجود ندارد به همین منظور این کتابخانه می‌تواند سکوی پرتابی برای پیشرفت کودکان این منطقه باشد.

وظیفه شناس از سایر عملیات های عمرانی اجرا شده در این پارک به اجرای احداث زمین ورزشی  با ۸۰ درصد پیشرفت کاری و مخزن آب پارک جهت آبیاری اشاره کرد و افزود: توسعه و افزایش سرانه فضای سبز در زندگی امروز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بی شک با بهره برداری از این مجموعه تفریحی علاوه بر افزایش سرانه فضاهای سبز شهری زمینه حضور فعالیت های اجتماعی و تفریحی برای ساکنان محله فراهم می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات