آغاز به کار اولین فروشگاه کشتارگاه در تبریز

آغاز به کار اولین فروشگاه کشتارگاه در تبریز

به گزارش شهریار، کریم قدرتی گفت: به دنبال استقبال همشهریان از فروشگاه عرضه مستقیم گوشت شناسنامه دار در داخل کشتارگاه و برای رفاه حال مردم عزیز تبریز اقدام به راه اندازی دومین شعبه عرضه گوشت شناسنامه دار در سطح شهر کردیم.

وی اظهارداشت: این فروشگاه با هدف عرضه گوشت شناسنامه دار و به صورت مستقیم از کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز تهیه و با نظارت کامل این مجموعه در اختیار مردم قرار می گیرد.

قدرتی تصریح کرد: کنترل کیفیت  و سلامت گوشت از مبدأ تا عرضه، مدیریت قیمت در کنار افزایش کیفیت از ویژگی‌های فروشگاه‌های کشتارگاه است که با قیمت مصوب اتحادیه قصابان عرضه می شود.

مدیرعامل کشتارگاه تبریز اضافه کرد: خوشبختانه در این راستا توانستیم از ظرفیت های بخش خصوصی نیز بهره ببریم و مطمئن هستیم استقبال خوبی از این طرح خواهد شد.

فروشگاه شماره دو کشتارگاه تبریز هم اکنون در آدرس  فلکه گلشهر به طرف بیمارستان شهدا بعد از برج شهران مشغول خدماترسانی به شهروندان است.

این فروشگاه بعد از فروشگاه مرکزی عرضه گوشت دومین فروشگاه کشتارگاه است که راه اندازی می شود فروشگاه اول نیز در داخل مجموعه کشتارگاه دایر بوده و فعالیت خود را ادامه می دهد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات