واگذاری و ثبت نام مسکن مهر تنها از طریق اداره‌های مسکن و شهرسازی

واگذاری و ثبت نام مسکن مهر تنها از طریق اداره‌های مسکن و شهرسازی

http://www.bananews.ir/وزارت راه وشهرسازی هشدار داد: واگذاری و ثبت نام مسکن مهر تنها از طریق اداره‌های مسکن و شهرسازی استان‌ها، شرکت عمران شهرهای جدید و ادارت کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه وشهرسازی، مشاهده شده است که عده‌ای افراد سودجو با عناوین مختلف درصدد سوء استفاده از متقاضیان مسکن مهر می‌باشند در صورتی که واگذاری و ثبت نام مسکن مهر تنها از طریق اداره‌های مسکن و شهرسازی استان‌ها، شرکت عمران شهرهای جدید و ادارت کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام می‌شود.

ضمن آنکه ثبت نام متقاضیان جدید مسکن مهر صرفا در مراکز یاد شده و دفاتر پستی در سراسر کشور انجام می‌گیرد.

وزارت راه وشهرسازی همانطور که پیش از این نیز هشدار داده بود اعلام می‌کند هر گونه ثبت نام و واگذاری مسکن مهر از طریق دیگر از جمله فراخوان‌هایی با عنوان تعاونی‌ها و یا اتحادیه‌های تعاونی‌ها و دفاتر ثبت‌نام متفرقه و نیز اخذ هر گونه وجهی توسط آنها و یا اعلام شماره حساب برای واریز وجه، جنبه سوء استفاده داشته و لازم است متقاضیان گرامی توجه لازم به این موضوع داشته باشند.

در پایان تصریح می‌شود اداره‌های مسکن و شهرسازی استان‌ها، شرکت عمران شهرهای جدید و تلفن‌های‌ ارتباط مردمی وزارت راه و شهرسازی به شماره ۹۲ و۸۲۲۴۳۰۹۱ پاسخگویی سوالات احتمالی متقاضیان خواهد بود.

 

    نظرات