توزیع 3.5 میلیون لیتر آب در مناطق دارای تنش آبی اصفهان

توزیع 3.5 میلیون لیتر آب در مناطق دارای تنش آبی اصفهان

به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "عباس عباسی خاک" افزود: در پی افزایش دما که منجر به افزایش مصرف مشترکان و در نتیجه کاهش فشار یا قطع آب در برخی مناطق شهر اصفهان و شهرهای اطراف شد، این شرکت اقدام به توزیع بیش از سه میلیون و 540 هزار لیتر آب بین شهروندان و روستاییان ساکن در مناطق دچار تنش آبی کرد.
وی گفت: در تاریخ 55 ساله فعالیت آبفای استان اصفهان، اعزام این تعداد تانکر و توزیع این حجم از آب به صورت سیار بین مشترکان شرکت در ماه اول تابستان بی‌سابقه بوده است.
وی با اشاره به اینکه آمار اعلام شده فقط مربوط به آبرسانی سیار بین مناطقی است که در طول سال از آبرسانی پایدار برخوردارند، افزود: علاوه بر این آبرسانی سیار به 305 روستای استان با استفاده از 60 دستگاه تانکر همچنان ادامه دارد.
مدیر سامانه ارتباط با مشتریان آبفای استان اصفهان گفت: از مجموع سه میلیون و 540 هزار لیتر آب توزیع شده به صورت سیار فقط بیش از دو میلیون لیتر در سطح شهر اصفهان و با استفاده از 273 دستگاه تانکر در برخی  بیمارستان ها و پادگان ها و همچنین یگان ویژه قائمیه، سیتی سنتر، گلستان شهدا، آزمایشگاه نوبل، کانون اصلاح و تربیت، زندان زنان و خیابان های خردمند، گلستان، پروین، مهر، مهران، امام خمینی، غرضی، مولوی، بازارچه، ناصر خسرو، پروین، دشتستان و آذر بهرام توزیع شد.
وی گفت: علاوه بر این در حدود یک میلیون و 500 هزار لیتر آب نیز از طریق 75 تانکر در مناطق تحت پوشش آبفای زیار، بهارستان، برخوار، فلاورجان و خمینی شهر، به صورت سیار توزیع شد.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات