۳۰۳ پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی افتتاح می‌شود

۳۰۳ پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی افتتاح می‌شود

www.BanaNews.irدر ایام الله دهه مبارک فجر امسال ۳۰۳ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲۵ میلیارد تومان در شهرکها و نواحی صنعتی سراسر کشور به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به مناسبت سی و سومین بهار انقلاب، ۲۹۶ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۱۰۶۳ میلیارد تومان در شهرکها و نواحی صنعتی کشور به بهره برداری می رسد که برای بیش از هزار نفر اشتغال ایجاد خواهد شد.

تعداد۱۷ تصفیه خانه و فاضلاب با سرمایه گذاری ۲۵۹ هزار و ۹۱۴ میلیون ریال در استانهای آذربایجان غربی، اردبیل، تهران، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، کردستان، کرمان، گلستان، مازندران، مرکزی و همدان در این ایام به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین ۱۴ شبکه آب و تجهیز چاه و منبع آب و پمپاژ با سرمایه گذاری ۹۳ هزار و ۳۸۳ میلیون ریال در استانهای اصفهان، ایلام، خراسان رضوی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان و یزد افتتاح خواهد شد.

در همین راستا یک هزار و ۳۰۰ کارگاه نیز در استانهای اردبیل، قم و گلستان به بهره برداری خواهد رسید.

مصوبات سفرهای استانی هیئت دولت در دور اول ۹۷ و دور دوم ۸۵ درصد به اجرا در آمده ودر دور سوم نیز۴۷درصد آن محقق شده است ، در دور چهارم نیز تحقق مصوبات قبلی در حال پیگیری است.

 

 

    نظرات