تکمیل تمام پروژه های وزارت نیرو با ۷۰ درصد پیشرفت در سال ۹۱

تکمیل تمام پروژه های وزارت نیرو با ۷۰ درصد پیشرفت در سال ۹۱

http://www.bananews.ir/وزیر نیرو گفت: مهمترین اولویت وزارت نیرو در سال ۹۱ پیگیری و تکمیل پروژه های صنعت آب و برقی است که پیشرفت فیزیکی شان از ۷۰ درصد بالاتر باشد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید نامجو تصریح کرد: وزارت نیرو تمام تلاش و همت خود را در سال ۹۱ جذب خواهد کرد تا پروژه های مورد نظر را به سرانجام برساند.

وی از ۵۰طرح سد، ۱۱۲ طرح آبیاری زهکشی، ۲۶طرح آبرسانی، ۲۰ طرح فاضلاب و احداث ۲۰ نیروگاه به عنوان پروژه های ویژه نام برد و خاطر نشان کرد: این پروژه ها در سال ۹۱ با توجه ویژه ای دنبال خواهند شد که انشاالله تا پایان دولت دهم به سرانجام رسیده و در اختیار مردم قرار گیرند.

وزیر نیرو در ادامه اقدامات وزارتخانه را در سال جهاد اقتصادی خوب ارزیابی کرد و گفت: از همان ابتدای سال جلسات مهمی را در سطح مدیران ارشد وزارتخانه برگزار کردیم تا اهداف را متناسب با سال جهاد اقتصادی طراحی کنیم و پس از آن از سوی قائم مقام وزیر به صورت مرتب پیگیری می شد که انتظار می رود به بخش عمده ای از آن دست یافته باشیم.

وی در پایان اظهار کرد: در حال جمع بندی نتایج برنامه ها و اقدامات وزارت نیرو در حوزه برق و آب و همچنین برای کاهش تلفات، افزایش بهره وری و راندمان نیروگاهها هستیم تا ببینیم تا چه میزان اهداف مورد نظر تحقق یافته و به محض آماده شدن به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

 

نظرات