ایازی مزاح کرده /مسئولیت رودخانه‌های داخل شهر با شهرداری است

ایازی مزاح کرده /مسئولیت رودخانه‌های داخل شهر با شهرداری است

http://www.bananews.ir/تمدن با اشاره به گفته ایازی مبنی بر این که مهار رودخانه وظیفه دولت بوده است گفت: ایشان مزاح فرمودند. مسئولیت تمام مسیل‌ها، کانال‌ها و رودخانه‌های داخل محدوده شهر با شهرداری است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مرتضی تمدن استاندار تهران در حاشیه بازدید از مجتمع تولیدی شیر پاک در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه ایازی سخنگوی شهرداری تهران عنوان کرده مهار رودخانه وظیفه دولت بوده که آن را انجام نداده است، گفت: ایشان مزاح فرمودند. تمام مسیل‌ها، کانالها و رودخانه‌های داخل محدوده شهر اظهر من الشمس است و نیاز به توضیح ندارد که مسئولیت آن با شهرداری است.

وی همچنین در پاسخ به سؤال دیگر در خصوص اینکه مسئولان مترو اعلام کردند برای کاهش خسارات در سطح شهر آب این رودخانه را به سمت تونل هدایت کردند و اینکه آیا این موضوع کاری درست یا غلط بوده است، گفت: به جای این بحث‌ها که برای مردم آزاردهنده است بهتر است به وظایف خود عمل کنیم تا بعداً مجبور نباشیم گردن این و آن بیندازیم.

وی با بیان اینکه چرا این اتفاق افتاد گفت: چرایی این موضوع بماند برای زمان دیگر فعلاً همه باید با هم کمک کنیم تا ایستگاه‌های از کار افتاده مترو را مهیا و مشکل را حل کنیم و سر فرصت آسیب‌شناسی خواهیم کرد که چرا این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: الان زمان این است که تمام امکانات و سازمان‌ها بسیج شوند تا این ایستگاه‌ها به سرعت فعال شوند. وقتی حادثه رخ داد به مسئولان مدیریت بحران استان و شهر تهران گفتم تمام امکانات در اختیارتان است و الان هم بسیاری از امکانات دولت در اختیار شهرداری است تا هرچه زودتر برای فعالیت مترو در این ایستگاه‌ها اقدام کنند.

 

    نظرات