امدادگران مهندس گمشده را در سمنان پیدا کردند

امدادگران مهندس گمشده را در سمنان پیدا کردند

http://www.bananews.ir/امدادگران جمعیت هلال احمر استان سمنان، مهندس جوانی را بعد از دو روز سرگردانی در منطقه افتر پیدا کردند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان امروز در این باره گفت: فرد گمشده، مهندس معدن کوه سفید در منطقه افتر است و و به همراه هفت نفر از همکارانش برای اکتشاف به بیابان‏های حاشیه معدن رفته بود.

مظفر محمدخانی اظهار داشت: ماجرای مفقود شدن این جوان به شماره ۱۴۷ اعلام شد و پس از تایید خبر از سوی نیروی انتظامی، اکیپ سه نفره امداد کوهستان فراخوان به همراه تجهیزات و خودروی کمک‏دار به محل حادثه اعزام شدند و به شناسایی منطقه پرداختند.

وی اظهار داشت: بارش شدید باران کار جست‏وجو را سخت کرده بود؛ اما با وجود بارش جست‏وجو تا اواسط بامداد ادامه داشت و سپس به دلیل تاریکی هوا و وضعیت نامناسب جوی متوقف شد.

محمدخانی افزود: پس از شش ساعت وقفه، کار جست ‏وجو مجددا با حضور ۲۲ امدادگر با تجهیزات کامل و در منطقه وسیع‏تری آغاز شد و پس از شش ساعت جست‏وجو، این جوان ۳۰ ساله به نام "سلمان ژیان‏نژاد" با حالت بی‏رمق و بی‏حال در داخل یک شیار پیدا شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان سمنان یادآور شد: حال عمومی این جوان رضایت‏بخش است.

 

    نظرات