کنفرانس ملی علوم و مهندسی جداسازی در زاهدان برگزار می شود

کنفرانس ملی علوم و مهندسی جداسازی در زاهدان برگزار می شود

www.BanaNews.irسومین دوره کنفرانس ملی علوم و مهندسی جداسازی به میزبانی دانشگاه سیستان و بلوچستان طی روزهای ۱۳ تا ۱۵ اردیبهشت ماه در زاهدان برگزار می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) رییس کنفرانس ملی علوم و مهندسی جداسازی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: دانشگاه سیستان و بلوچستان در راستای تحقق اهداف بلندمدت پژوهشی خود و توسعه هر چه بیشتر ارتباطات علمی بین پژوهشگران کشور و ایجاد محیط مناسب برای برقراری ارتباطات علمی و تبادل افکار این کنفرانس را با همکاری انجمن مهندسی شیمی ایران برگزار می کند.

دکتر 'فرهاد شهرکی' افزود: اعضای هیات علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور، پژوهشگران، دست اندرکاران صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی از جمله میهمانان این کنفرانس علمی محسوب می شوند.

معاون آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان ادامه داد: دوره‌های گذشته این کنفرانس در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار و با استقبال درخور توجهی از سوی دانشجویان و پژوهشگران رو به رو شده است.

وی گفت: ارتباط بین علوم جداسازی در مهندسی شیمی با صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، بیان دستاورهای نوین در زمینه مهندسی جداسازی، تبادل اطلاعات علمی بین دانشگاههای سراسر کشور و به روز کردن اطلاعات علم جداسازی در مقایسه با دانشگاههای خارج از مهمترین اهداف برگزاری این کنفرانس است.

وی افزود: داوران از بین ۱۸۰ مقاله رسیده به دبیرخانه کنفرانس ۱۰۰ مقاله را برگزیدند که ۴۰ اثر به صورت شفاهی و ۶۰ اثر نیز در قالب پوستر عرضه خواهد شد.

 

 

    نظرات