مجتمع مسکونی ۱۹۲ واحدی میلاد سنندج به بهره برداری رسید

مجتمع مسکونی ۱۹۲ واحدی میلاد سنندج به بهره برداری رسید

http://www.bananews.ir/طی مراسمی و به مناسبت سالروز سفر مقام معظم رهبری به کردستان، پروژه ۱۹۲ واحدی مسکن میلاد سنندج به بهره برداری رسید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان شامگاه دوشنبه در مراسم افتتاح این مجتمع مسکونی ویژه اقشار کم درآمد در شهر سنندج گفت: در گرامیداشت سفر فرزانه انقلاب اسلامی به کردستان مجتع مسکونی ۱۹۲ واحدی میلاد سنندج به بهره برداری رسید.

رضا قادری اظهار داشت: مجتمع میلاد سنندج با ۱۹۲ واحد با سازه بتنی در شش طبقه در زمینی با مساحت ۱۰ هزار متر مربع و ۲۱ هزار و ۶۰۰ متر مربع زیربنا در سنندج احداث شده است.

وی افزود: در سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان کردستان ۱۰۰ طرح هادی روستایی با اختصاص اعتبار سه هزار میلیارد ریال به تصویب رسید که هم اکنون کارهای اجرایی این پروژه ها نیز در دست اقدام است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان بیان کرد: در حال حاضر ۷۰۰ واحد مسکونی شهری با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی و ۶۰۰ واحد روستایی دیگر نیز در دست اجراست که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

قادری ادامه داد: از مصوبات سفر پر خیر و برکت سفر رهبری همچنین کتابخانه آیت الله خامنه ای با ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی در سنندج و کارخانه قطعات بتنی بیجار نیز با پیشرفت فیزیکی مناسب در حال اجرا است.

 

 

    نظرات