برتری دانشگاه تهران در رشته معماری

برتری دانشگاه تهران در رشته معماری

www.BanaNews.irدانشگاه فناوری مالزی، دانشکده معماری دانشگاه تهران را تحت عنوان دانشگاه‌های برتر آسیا در رشته معماری اعلام کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) دانشگاه تهران در این فهرست جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است، در این گزارش آمده است، ایران همیشه تاثیر فوق العاده قوی بر رشته‌های زیادی چون ریاضیات و مهندسی گذاشته است و هنوز برنامه‌های آموزشی عالی را در دنیا ارائه می‌دهد.

بر اساس این گزارش موسسه تکنولوژی توکیو برترین دانشگاه آسیا در این حوزه است، ژاپنی‌ها با میراث غنی معماری، استادان بزرگ طراحی فرهنگی بوده‌اند و هنوز هم در اغلب موارد این برتری دیده می‌شود، همچنین پیشتازان سیستم‌های آینده نیز خواهند بود. این دانشگاه فرصتی است که شما نیز عضوی از آن باشید.

دانشگاه چین هونگ کنگ به عنوان دومین دانشگاه از این فهرست، دانشگاهی عالی که ارائه دهنده‌ چندین برنامه‌ بین‌المللی با هزینه‌ نسبتا پایین است چین با ادامه‌ی رشد تصاعدی در زمینه‌ طراحی معماری به کشوری مهم تبدیل شده است و حضور در این دانشگاه بهترین زمان برای کشف امکانات جدید است.

دانشگاه توکیوی ژاپن سوین دانشگاه این فهرست است، ژاپن چیزی جز دانشگاه‌های فوق العاده معماری ندارد. هرچند این دانشگاه یکی از بهترین‌هاست که کمی از بقیه بهتر است.

همچنین دانشگاه آمریکایی شارجه در امارات متحده عرب چهارمین دانشگاه از این فهرست، با برنامه‌‌ای عالی و معتبر معماری در خاورمیانه. به سرعت به مرکز شگفت آور معماری تبدیل می‌شود.

دانشگاه کیوتو ژاپن پنجمین دانشگاه این فهرست است که بر اساس آن پیشنهاد شده که اگر توکیو با ارائه‌ برنامه‌ای برجسته در شهر زیبای کیوتو برای شما هیجان انگیز است پس انتخاب خوبی خواهد بود.

بر اساس این گزارش، دانشگاه تکنولوژی مالزی و دانشکده طراحی و معماری دهلی نو در هند ششمین و هفتمین دانشگاه از این فهرست هستند.

دانشگاه تهران نیز در این فهرست جایگاه هشتم را به خود اختصاص داده است، در این گزارش آمده است، ایران همیشه تاثیر فوق العاده قوی بر رشته‌های زیادی چون ریاضیات و مهندسی گذاشته است و هنوز برنامه‌های آموزشی عالی را در دنیا ارائه می‌دهد.

همچنین دانشگاه کیونگ هی در سئول دانشگاه نهم این فهرست است کره شمالی ارائه دهنده‌ی برنامه‌ی بین المللی عالی در مرکز کره‌ی شمالی فوق العاده زیباست.

 

    نظرات