جزئیات جلسه‌ای مهم برای کنترل اجاره‌بها

جزئیات جلسه‌ای مهم برای کنترل اجاره‌بها

با اجرای طرح تعزیراتی جدید اگر لازم باشد به بحث اجاره‌بها ورود کرده و با شدتی بیشتری با فرصت طلبانی که آب را گل آلوده می‌کنند برخورد می‌کنیم.با اجرای طرح تعزیراتی جدید اگر لازم باشد به بحث اجاره‌بها ورود کرده و با شدتی بیشتری با فرصت طلبانی که آب را گل آلوده می‌کنند برخورد می‌کنیم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مصطفی قلی خسروی رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان این‌که دیروز روز مشاورین بوده است اظهار کرد: در این روز نشستی با وزیر راه و شهرسازی، معاونان و مجمع امور صنفی برگزار کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در طی این نشست علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی مطالبی درباره مسکن ویژه بیان کرده و اجرای آن را حتمی اعلام کرد.

خسروی ادامه داد: وزیر راه و شهرسازی از مشاورین املاک خواستند تا همکاری لازم را با وزارتخانه مبنی بر اجرای این طرح داشته باشند.

رییس اتحادیه کشوری مشاوران املاک با تاکید بر اینکه وزیر راه و شهرسازی معتقد است باید از تجربه‌هایی که در اجرای پروژه طرح ویژه مسکن استفاده شود، خاطرنشان کرد: تا پایان سال ۹۱ با اتمام پروژه مسکن مهر و اجرای پروژه مسکن ویژه تا ۹۰ درصد از مشکل مسکن را در کشور برطرف می‌کنیم.

وی در ادامه با بیان این‌که نیکزاد درباره اجرای طرح تعزیراتی در سال جدید گفته است امسال با شدت بیشتری درباره کنترل اجاره بها برخورد می‌کنیم، گفت: به گفته نیکزاد اجازه نمی‌دهیم یک عده فرصت طلب آب را گل آلود کرده و قیمت مسکن و اجاره بهای آن را افزایش دهند از این روی طرح تعزیراتی را با شدت بیشتری اجرا می‌کنیم.

خسروی در پایان گفت: طی این نشست از مشاورین املاک دعوت کرده بودیم تا ارزیابی از کارهای خود در سال گذشته و پیشرفت‌های خود داشته باشند. همچنین از آن‌ها خواستیم تا موضوع کد رهگیری با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

 

    نظرات