سومین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و برق در اردبیل

سومین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و برق در اردبیل

http://www.bananews.ir/سومین نمایشگاه تخصصی تاسیسات آب و فاضلاب و صنعت برق روز شنبه با حضور شرکت های مختلف از سراسر کشور در محل نمایشگاه بین المللی اردبیل برگزار شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: این نمایشگاه با هدف تبعیت از فرمان مقام معظم رهبری در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و هماهنگی با سیاست های کلان وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با حضور جمع زیادی از شرکت های توانمند برپا شده است.

عبدالحسین حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این نمایشگاه بیش از ۶۰ شرکت از مناطق مختلف کشور به مدت چهار روز تولیدات خود را در زمینه دستگاه های کنتور آب ، لوله آب ، کابل یاب ، دستگاه های آب شیرکن ، آنالیزآب و کلرزن ، انواع پمپ های شناور ، فشار قوی ، انواع اتصالات فولادی، چدنی و چند لایه ، انواع لوله های پلی اتیلن ، پی ، وی ، سی ، پروپیلن و تصفیه خانه آب و فاضلاب به نمایش گذاشتند.

وی افزود: در این نمایشگاه تولیدکنندگانی از استان های تهران ، آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی ، یزد ، مازندران ، فارس ، خراسان و اصفهان حضور داشتند.

وی گفت: متخصصان و سیاست گذاران این صنعت استقبال خوبی از این نمایشگاه داشتند و امیدواریم با تداوم برگزاری چنین نمایشگاه هایی با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت ، نوآوری های این بخش توسعه یابد.

 

 

    نظرات