پروژه مسکن مهر چه زمان به اتمام می‌رسد؟

پروژه مسکن مهر چه زمان به اتمام می‌رسد؟

http://www.bananews.ir/درحالیکه معاون وزیر راه و شهرسازی زمان اتمام کامل پروژه ملی مسکن مهر را تا پایان نیمه اول سال آینده قطعی اعلام کرده‌ است، مدیرعامل شهر جدید پرند اتمام تکمیل و افتتاح این واحدها را در سال آینده منوط به واریز کامل آورده متقاضیان اعلام کرده‌ است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) درحالیکه معاون وزیر راه و شهرسازی پایان پروژه‌ مسکن مهر را تا پایان نیمه‌ی اول سال ۹۲ حتمی اعلام کرده‌ است، سعید صابونی مدیر عامل شهر جدید پرند اعلام کرده‌ است اگر آورده‌ها ازسوی متقتضیان تأمین شود ما می‌توانیم پرونده ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در شهر جدید پرند را حتی تا پایان امسال ببندیم ولی متاسفانه واریزه آورده از سوی متقاضیان روند منظمی ندارد.

این در حالی است که به گفته رستمیان ـ معاون وزیر راه و شهرسازی ـ تا پایان سال جاری ۷۰ هزار مسکن مهر تحویل متقاضیان می‌شود. در پروژه‌ی مسکن مهر برنامه‌ی تجمعی ساخت ۴۲۰ هزار واحد بوده که ساخت نزدیک به ۷۰ هزار واحد آن به تازگی شروع شده است.

مدیرعامل شهر جدید پرند در حالی که آغاز ثبت‌نام برای مسکن مهر پرند را از ۱۵ شهریور ماه سال جاری اعلام کرده‌ است، درباره زمان اتمام کامل این پروژه، گفت: اگر آورده‌ها تامین شود ما می‌توانیم پرونده ۱۰۰ هزار واحد مسکونی را تا پایان امسال ببندیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه بطور متوسط میانگین آورده متقاضیان مسکن مهر پرند چقدر است؟ گفت: آورده متقاضیان نیم درصد از ۱۰۰ هزار واحد مسکونی ۵ میلیون تومان و مابقی ۱۴ تا ۱۵ میلیون تومان است البته آورده متقاضیان پروژه‌های کیسون به دلیل استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب ۲۰ میلیون تومان است.

    نظرات