توضیحات وزیر راه و شهرسازى درباره حذف برخی متقاضیان مسکن مهر

توضیحات وزیر راه و شهرسازى درباره حذف برخی متقاضیان مسکن مهر

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به خبر حذف برخی متقاضیان مسکن مهر گفت: این افراد کسانی بودند که اطلاعات صحیحی به هنگام ثبت نام ارائه نکرده بودند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد تصریح کرد: از ابتدای شروع ساخت مسکن مهر به متقاضیان تاکید شد که به هنگام ثبت نام اطلاعات صحیح خود را وارد کنند که در غیر این صورت در هر مرحله ای که باشند، حذف خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: عدم دریافت زمین، مسکن و وام یارانه‌ای از دولت شروط اصلی ثبت نام متقاضی برای مسکن مهر است که در صورت دریافت هر یک از موارد فوق از جانب شخص و یا همسرش، مشمول نبوده و نمی تواند ثبت نام کند.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه به پایگاه اطلاع رسانی دولت گفت: پس از دریافت پاسخ استعلام‌های انجام شده از اطلاعات متقاضیان مسکن مهر پرند، مشخص شد که تعداد ۲۰۰ نفر از متقاضیان در عین حال که قبلا از وام یارانه دار استفاده کرده‌اند، اقدام به ثبت نام مسکن مهر کرده‌اند که طبق تذکرات اولیه و مقررات موجود می‌بایستی از ادامه روند و سیکل ثبت نام حذف شوند.

نیکزاد افزود: اما با این حال به دلیل اینکه وام دریافتی شان کمتر از چهار میلیون تومان بوده است در تلاشیم تا مشکل این تعداد از متقاضیان برطرف شود و واحدهای خود را تحویل بگیرند اما مجددا این هشدار داده می‌شود که افراد به هنگام ثبت نام دقت کافی را در ارائه اطلاعات صحیح خود داشته باشند تا پس از استعلام های صورت گرفته با مشکلی مواجه نشوند.

    نظرات