مسکن تهران درحال ساخت است

مسکن تهران درحال ساخت است

http://www.bananews.ir/مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران با تأکید براینکه پروژه مسکن تهران متوقف نشده است و با جدیت ادامه دارد، گفت: مجوزهای قانونی برای ساخت واحدهای مسکونی مهر شهر تهران اوایل سال جاری گرفته شد و برای ساخت مسکن در سایر مناطق نیز مجوز دریافت شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) از وزارت راه و شهرسازی، ˈتقی رضاییˈ پس از انتشار مطلبی مبنی بر توقف پروژه مسکن تهران، ضمن رد این موضوع ، افزود: این پروژه هم اکنون فعال است و از مجموع چهارهزار واحد در دست ساخت منطقه تهرانسر، فونداسیون ۵۰۰ واحد به اتمام رسیده است.

وی با بیان اینکه ساخت واحدهای مسکونی پروژه مسکن تهران با جدیت ادامه دارد، افزود: موضوع این پروژه اوایل سال جاری در کمیسیون ماده ۵ شهرداری مطرح شد و مورد موافقت قرار گرفت تا جایی که طراحی و نقشه های آن نیز به تأیید معاونت شهرسازی شهرداری تهران رسیده است و با تعامل این مجموعه به ویژه همراهی شهردار منطقه ۲۱ کار ساخت شروع شد و هم اکنون نیز در مرحله صدور پروانه هستیم.

رضایی در مورد آغاز کار پیش از صدور پروانه گفت : از آنجایی که نقشه ها به تأیید رسیده بود، با تعامل و همراهی شهرداری تهران کار را آغاز کردیم و هم اکنون نیز در حال دریافت پروانه هستیم.

مدیرکل مسکن و شهرسازی استان تهران تعداد متقاضیانی که تا پایان روز دوشنبه ۲۷ شهریورماه، در پروژه مسکن شهر تهران ثبت نام کرده‌اند را ۷۷۷ نفر اعلام و تصریح کرد: روند ثبت نام از متقاضیان با مراجعه به سامانه همچنان ادامه دارد.

رضایی با بیان اینکه ساخت واحدهای مسکونی در نقاط دیگری از شهر تهران نیز پیش بینی شده است ، تصریح کرد: نه تنها برای زمین های منطقه تهرانسر بلکه برای سایر مناطق نیز موافقت کمیسیون ماده ۵ شهرداری تهران گرفته شده و به محض اینکه کار از مرحله ساخت فونداسیون گذشت، اطلاع رسانی های لازم برای ثبت نام متقاضیان انجام می شود.

    نظرات