نیکزاد: افتتاح یک و نیم میلیون واحد مسکن مهر در کشور تا پایان سال

نیکزاد: افتتاح یک و نیم میلیون واحد مسکن مهر در کشور تا پایان سال

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه یک میلیون و ۷۶۰ واحد مسکن مهر سال گذشته در کشور به بهره‌برداری رسیده است ، افزود: یک و نیم میلیون واحد مسکن مهر کشور تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

به گزارش  بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد که امروز برای افتتاح ۶۳۲۷ واحد مسکن مهر خراسان جنوبی به این استان سفر کرده بود در جمع خبرنگان، گفت: ۴۱۲۰ واحد مسکن مهر تا پایان دولت دهم باید در کشور ایجاد شود.

وی تعداد پروژه‌های مهر ماندگار کشور را ۱۷۱ مورد دانست و افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد تومان تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری می‌رسد.

وزیر راه و شهرسازی افزود:‌پروژه‌های مهر ماندگار در قالب بیمارستان، بندر، فرودگاه، آزادراه، بزرگراه و راه‌آهن است.

نیکزاد در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت اسکان زلزله‌زدگان آذربایجان‌شرقی، گفت: زلزله‌زدگان ساکن در مناطق زلزله‌زده تا قبل از شروع زمستان اسکان داده خواهند شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱ هزار کیلومتر راه‌آهن در کشور در دست ساخت است، گفت: امید است تا پایان دولت دهم ۳۰۰۰ کیلومتر آن افتتاح شود.

وزیر راه و شهرسازی به احداث ۳۰ هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی ، بزرگراه و آزاد‌راه در کشور اشاره کرد و افزود: امید است تعداد قابل توجهی از این پروژه‌ها تا پایان دولت دهم به بهره‌برداری برسد.

 

    نظرات