فراخوان پذیرش مقاله در نشریه‌ی مهندسی تونل و فضاهای زیر زمینی

فراخوان پذیرش مقاله در نشریه‌ی مهندسی تونل و فضاهای زیر زمینی

http://www.bananews.irدکتر جلالی، سردبیر این نشریه با اعلام این خبر گفت: نشریه مهندسی تونل و فضاهای زیرزمینی یک نشریه علمی- پژوهشی است که در زمینه انواع سازه های زیرزمینی عرضه می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) دکتر سید محمد اسماعیل جلالی، عضو هیأت علمی دانشکده‌ی مهندسی معدن، نفت و ژئوفیزیکدانشگاه صنعتی شاهرود، رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان و سردبیر این نشریه در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: نشریه‌ی «مهندسی تونل و فضاهای زیرزمینی» یک نشریه علمی- پژوهشی است که با همکاری مشترک دانشگاه صنعتی شاهرود و انجمن تونل ایران، به مدیر مسئولی دکتر احمد رمضان‌زاده، در زمینه‌ی انواع سازه‌های زیرزمینی به صورت دو فصلنامه به جامعه علمی عرضه می شود و بستر مناسبی برای انعکاس پژوهش ها و یافته های جدید علمی و پژوهشی اساتید، پژوهشگران و دانشجویان است .

وی ضمن دعوت از اندیشمندان، استادان و پژوهشگران این عرصه جهت ارسال آثار و نوشته های بدیع علمی و پژوهشی خود، خاطر نشان کرد: نشریه «مهندسی تونل و فضاهای زیرزمینی»در محورهایی نظیر سازه‌های نیروگاهی، مغارهای ذخیره‌سازی، سازه‌های دفاعی و فضاهای معدنی دست ‌نوشته می‌پذیرد و دانشجویان فعال در این عرصه نیز می توانند با این نشریه همکاری علمی داشته باشند.

دکتر جلالی با معرفی وب‌سایت نشریه به نشانیhttp://tuse.shahroodut.ac.ir برای آشنایی و کسب اطلاعات بیش‌تر به علاقه مندان، اظهار امیدواری کرد که انتشار این نشریه گامی در راستای پیشرفت و توسعه صنعت تونل سازی و سازه های زیر زمینی کشور باشد.

لازم به ذکر است مقالات این نشریه در پایگاه سیویلیکا نمایه می شود.

آدرس دفتر نشریه‌ی مهندسی تونل و فضاهای زیرزمینی:

سمنان، شاهرود، میدان ۷ تیر، بلوار دانشگاه، دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشکده‌ی مهندسی معدن، نفت و ژئوفیزیک، طبقه‌ی سوم، دفتر نشریه‌ی مهندسی تونل و فضاهای زیرزمینی

کدپستی: ۳۶۱۹۹۹۵۱۶۱

صندوق پستی: ۳۱۶

شماره‌ی تلفن و نمابر: ۳۳۹۳۵۰۷-۰۲۷۳

سامانه‌ی پیامک: ۳۰۰۰۵۲۷۳۳۳

آدرس وب‌سایت: /http://tuse.shahroodut.ac.ir

آدرس پست الکترونیک: tuse@shahroodut.ac.ir

    نظرات