ماموریت لاریجانی به کمیسیون‌ها جهت رسیدگی به حوادث جاده‌ای

ماموریت لاریجانی به کمیسیون‌ها جهت رسیدگی به حوادث جاده‌ای

http://www.bananews.irنماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصادف اخیر سه خودروی سواری در محور آبادان به ماهشهر که باعث کشته شدن ۱۰ نفر شد، خواستار تذکر هیات رییسه مجلس به وزیر راه برای تکمیل این جاده شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) جواد سعدون‌زاده در ابتدای جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) خطاب به رییس مجلس گفت: از حضرتعالی که فردی نکته‌سنج و فرهیخته هستید و احاطه زیادی به مسائل روز دارید انتظار می‌رفت به مردم آبادان هم عنایت کنید و همچنان که در ابتدای جلسه مردم شهرهای دیگر را، که حادثه‌ای برایشان اتفاق افتاده، مورد تفقد قرار می‌دهید درباره حادثه‌ای که در آبادان رخ داده هم صحبت کنید.

وی افزود: امروز ۱۰ جنازه در آبادان بر دستان مردم تشییع می‌شود و انتظار من و همکارانم آقایان دهدشتی و انصاری این بود که تسلیتی به مردم می‌گفتید.

نماینده مردم آبادان در مجلس ادامه داد: علیرغم مکاتبات مکرر و تذاکرت پی در پی در خصوص تکمیل جاده آبادان _ ماهشهر که مردم آن را جاده مرگ نامگذاری کردند، اقدامی نکرده این در حالی است که این جاده تاکنون ۱۳۲۵ قربانی از مردم آبادان و خرمشهر گرفته لذا لازم است این تذکر را به وزیر راه و شهرسازی بدهید.

لاریجانی درپاسخ به این تذکر گفت: اینگونه حوادث ناگوار است و باید رسیدگی شود و کمیسیون‌های مربوطه هم باید آن را بررسی کنند.

 

 

 

    نظرات