گزارش تصادف اتوبوس دانش آموزان بروجنی در کمیسیون عمران مجلس ارائه می شود

گزارش تصادف اتوبوس دانش آموزان بروجنی در کمیسیون عمران مجلس ارائه می شود

http://www.bananews.irعضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش جان باختن جمعی از دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان بروجن در سانحه تصادف در محور ارتباطی ˈدهدز ،لردگانˈ در نشست آینده این کمیسیون ارائه می شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید جلیل سرقلعه روز دوشنبه در گفت و گوبا ایرنا افزود :رییس کارگروه حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ، در نشست آینده کمیسیون، گزارش جامعی از سانحه ارائه می‌دهد.

وی افزود : پیگیری عوامل موثر در حادثه جان باختن جمعی از دانش آموزان بروجنی در جلسه هفته قبل، به کمیته حمل و نقل و کمیسیون عمران مجلس و نشست آینده اعضای این کمیسیون محول شد.

وی گفت : در نشست پیشین این کمیسیون، نماینده پلیس راه، نقص فنی و کارکرد ۵۴ درصد سامانه ترمز اتوبوس را ‌علت حادثه عنوان کرد.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نتایج بررسی ها نشان می دهد، اتوبوس حادثه دیده از نظر کیفیت پایین ورق به کار رفته در بدنه و ستون هایش، دارای نقص و عیب بوده است.

جلیل سرقلعه گفت: در نشست قبلی این کمیسیون، نمایندگان وزارت آموزش و پرورش و اورژانس نیز به بیان توضیحاتی در باره ابعاد مختلف این حادثه پرداختند.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی افزود : نتیجه نهایی نشست مشترک اعضای کمیسیون عمران مجلس، ازطریق رسانه های اعلام می شود.

شامگاه جمعه ۲۸ مهرماه، ۲۶ نفر دانش آموز و فرهنگیان دبیرستان ˈپاسداران عفتˈ بروجن هنگام بازگشت از جنوب کشور، بر اثر واژگونی اتوبوس در محور ارتباطی دهدز، لردگان جان باختند.

 

 

 

    نظرات