یک‌سوم واحدهای مسکونی استان زنجان مسکن مهر است

یک‌سوم واحدهای مسکونی استان زنجان مسکن مهر است

http://www.bananews.irدر مراسمی اعضای جدید هیات مدیره جدید نظام مهندسی ساختمان استان زنجان با دریافت اعتبارنامه خود که به امضای وزیر راه و شهرسازی رسیده است، به طور رسمی کار خود را آغاز کردند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در این مراسم قائم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با ارائه گزارشی از وضعیت ساخت و ساز در استان گفت: بیش از ۲۱۰ هزار واحد مسکن شهری و روستایی در استان وجود دارد که از این تعداد، ۷۵ هزار واحد در قالب طرح مسکن مهر طی چند سال اخیر در استان ساخته شده است که بیش از یک‌سوم مساکن استان را تشکیل می‌دهد.
حافظ باباپور ارزش واحدهای مسکونی شهری و روستایی استان زنجان را در مجموع ۹۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و با اشاره به وجود ۵ هزار و ۶۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی، فرعی و روستایی در استان اظهار کرد: ارزش فعلی راه‌های استان زنجان حدود ۱۰۰ هزار میلیارد ریال برآورد می‌شود. وی با تاکید بر نقش تعیین‌کننده استعداد‌های فنی و مهندسی استان در پیشبرد طرح‌های ساخت‌وساز حوزه مسکن و راه گفت: رعایت قوانین نظارتی و وجدان کاری از ضروریات کار مهندسی است و باید با همدلی، همفکری و تفاهم موجبات ارتقای خدمات فنی و مهندسی و استمرار اشتغال مهندسان ساختمان را فراهم آوریم.

 

 

 

    نظرات