وام مسکن خبرنگاران اعتبار ندارد

وام مسکن خبرنگاران اعتبار ندارد

www.BanaNews.irعضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از برخی وعده‌های دولت که بدون برنامه‌ریزی اعلام و هیچ گاه محقق نمی‌شود، گفت: وام مسکن خبرنگاران از جمله مسائلی بود که بدون برنامه ریزی و در نظر گرفتن منابع توسط رییس جمهور مطرح شد، اما هنوز محقق نشده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) کمال علی پور در گفت‌وگو با خانه ملت افزود: متاسفانه برخی اوقات رییس جمهور و سایر دولتمردان وعده‌هایی بدون برنامه‌ریزی می‌دهند که عملی نمی‌شود و بدبینی‌ها و دلسردی‌هایی را در جامعه به وجود می‌آورد.

نماینده مردم قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات و سختی‌های شغل خبرنگاری تصریح کرد: اعطای وام مسکن به خبرنگاران می‌تواند بخشی از مشکلات و سختی‌های این قشر را رفع کند، اما بی‌توجهی دولت در تحقق یافتن این تسهیلات موجب دلسردی خبرنگاران خواهد شد.
وی در ادامه افزود: اقدام رییس‌جمهور در وعده وام مسکن خبرنگاران کار خوبی بود اما متاسفانه پس از گذشت حدود پنج‌ماه هیچ خبرنگاری تسهیلات مسکن دریافت نکرده است. این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه منابع تامین وام مسکن خبرنگاران مشخص نیست، گفت: گاهی اوقات رییس‌جمهور مساله‌ای را مطرح می‌کند که تحقق و به نتیجه رسیدن آن نیازمند پیگیری سایر مسوولان است، اما افرادی که باید پیگیر باشند، اقدامات لازم را انجام نمی‌دهند.

 

 

 

    نظرات