مدارس مناطق زلزله‌زده بوشهر از فردا باز است

مدارس مناطق زلزله‌زده بوشهر از فردا باز است

http://www.bananews.ir/معاون فنی و اجرایی اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر با اعلام آخرین وضعیت مدارس از لحاظ تخریب، گفت: هفت مدرسه در کانون زلزله وجود داشت که تنها دو مدرسه آسیب جدی دیده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد باباخانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت مدارس مناطق زلزله‌زده بوشهر، گفت: تنها هفت مدرسه در کانون زلزله وجود داشته که از این تعداد دو مدرسه به طور کامل آسیب دیده و پنج مدرسه نیز دچار آسیب‌های جزیی شده که قابل بهره‌برداری و استفاده است.

وی افزود: یک مدرسه تخریبی که به طور کامل تخریب شده، از سوی نیروی انتظامی تبدیل به پاسگاه و بیمارستان برای امدادرسانی شده است.

معاون فنی و اجرایی اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر با بیان اینکه در زمان وقوع زلزله هیچ دانش‌آموزی در مدرسه حضور نداشته و هیچ آسیبی به دانش‌آموزان در مدرسه نرسیده است، درباره دو مدرسه تخریبی این منطقه و تعطیلی دانش‌آموزان نیز گفت: تنها امروز این دانش‌آموزان به مدرسه نمی‌روند و با توجه به اینکه انتقال کانکس به این منطقه آغاز شده، از فردا کلاس دانش‌آموزان دایر و برنامه‌های آموزشی دانش‌آموزان به روال عادی ادامه دارد.

    نظرات