برنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان اعلام شد

برنامه آزمون ورود به حرفه مهندسان اعلام شد

ثبت‌نام آزمون ورود به حرفه مهندسان (پایه سه) و آزمون حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان از تاریخ ۸۹/۹/۱۳ آغاز و تا تاریخ ۸۹/۱۰/۱۹ انجام خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران، وزارت مسکن و شهرسازی در اجرای مواد۲۶،۲۱،۱۱و۲۸ آئین‌نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان اقدام به برگزاری « آزمون ورود به حرفه مهندسان (پایه سه) در رشته‌های معماری، شهرسازی، عمران (نظارت و محاسبات)، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی، نقشه برداری و ترافیک برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی و همچنین آزمون حرفه‌ای کاردانهای فنی ساختمان در رشته‌های معماری، عمران، مکانیک، برق، نقشه برداری، شهرسازی برای متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به کار کاردانی (پایه‌‌های یک، دو و سه) و آزمون تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی برای متقاضیان پروانه اشتغال به کار تجربی» در تاریخهای ۵ و ۶ اسفندماه سال‌۱۳۸۹ می‌نماید.

به گزارش شاسا، ثبت‌نام این آزمونها از تاریخ ۱۳/۹/۸۹ آغاز و تا تاریخ ۱۹/۱۰/۸۹ ادامه خواهد داشت. لازم بذکر است ثبت‌نام آزمونهای مهندسان و کاردانهای فنی به صورت الکترونیکی و از طریق وب‌سایت این دفتر به آدرس‌های: www.inbr.ir و www.maskan-sakhteman.ir و یا وب سایت شورای مرکزی به آدرس www.irceo.org و برای معماران تجربی از طریق مراجعه به کانون کاردانهای فنی ساختمان استان می‌باشد. متقاضیان ضروریست قبل از انجام ثبت نام راهنما و دستورالعمل ثبت نام را با دقت مطالعه نمایند.

    نظرات