نحوه آزادسازی نرخ سوخت و بلیت هواپیما در حال بررسی است

نحوه آزادسازی نرخ سوخت و بلیت هواپیما در حال بررسی است

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور هوانوردی و هواشناسی تاکید کرد: در زمینه آزادسازی نرخ سوخت هواپیما هنوز به نتیجه‌ مشخصی نرسیدیم اما نحوه اجرایی شدن آزادسازی نرخ سوخت و بلیت هواپیما توسط کارشناسان در حال بررسی است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی محمد نوریان در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در زمینه آزادسازی نرخ سوخت هواپیما با وزارت نفت مذاکراتی صورت گرفته و اقدامات کارشناسی لازم در این زمینه در حال انجام است.

وی با بیان اینکه افزایش پلکانی یا ناگهانی نرخ‌ها و بررسی تبعات آن در حال بررسی است، افزود: باید به دقت تبعات این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور هوانوردی و هواشناسی کنسرسیوم شدن شرکت‌های هواپیمایی، تبدیل فرودگاه امام خمینی (ره) به شهر فرودگاهی، آزاد‌سازی نرخ بلیت هواپیما، افزایش ورود هواپیماها و بالا‌بردن کیفیت خدمات را از جمله اقدامات مهم و درحال انجام در صنعت هوایی کشور برشمرد.

نوریان با بیان اینکه در صدد هستیم شرایط رفت و آمد و گردش مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره) سهل‌تر شود، اظهار کرد: به این منظور در ورودی فرودگاه امام چمدانی را کنترل نمی‌کنیم و به زودی در خروجی‌ها هم این کنترل برداشته می‌شود.

    نظرات