تصویب لایحه تشکیل شورای عالی ایمنی حمل و نقل کشور

تصویب لایحه تشکیل شورای عالی ایمنی حمل و نقل کشور

http://www.bananews.ir/در ابتدای این جلسه، سازمان فضایی جمهوری اسلامی ایران گزارشی در خصوص پرتاب کاوشگر پژوهش به فضا ارایه کرد و در ادامه، لایحه تشکیل شورای عالی ایمنی حمل و نقل کشور و آیین نامه اجرایی ماده (۱۴) قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی به تصویب رسید.
جلسه هیات دولت عصر امروز (یکشنبه) به ریاست حسن روحانی برگزار شد و اعضای دولت درباره مهمترین مسائل روز کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش بنانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در ابتدای این جلسه، سازمان فضایی جمهوری اسلامی ایران گزارشی در خصوص پرتاب کاوشگر پژوهش به فضا ارایه کرد و در ادامه، لایحه تشکیل شورای عالی ایمنی حمل و نقل کشور و آیین نامه اجرایی ماده (۱۴) قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی به تصویب رسید.

بر اساس این آیین نامه برای ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از تجهیزات و مجموعه های با مصرف انرژی و ‌آلودگی زیست محیطی کمتر، مشوق های مالی در نظر گرفته می شود.

تشکیل ستاد هماهنگی خدمات سفر از دیگر مصوبات جلسه امروز هیات وزیران بود.

به موجب این مصوبه، برای توسعه گردشگری داخلی و هماهنگی در ارائه خدمات مناسب و مطلوب برای رفاه حال مسافران و گردشگران، ستاد هماهنگی خدمات سفر در هر استان تشکیل می شود.

همچنین در جلسه امروز هیات وزیران، برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی ناشی از افزایش نرخ ارز در سالهای اخیر و رکود اقتصادی، آیین نامه نحوه وصول مطالبات سررسید گذشته، معوق و مشکوک الوصول موسسات اعتباری اصلاح شد.

    نظرات