تغییر نام اتحادیه املاک کشور به کمیسیون تخصصی املاک ایران

تغییر نام اتحادیه املاک کشور به کمیسیون تخصصی املاک ایران

http://www.bananews.ir/اتحادیه مشاوران املاک کشوری به نام " کمیسیون تخصصی املاک ایران" زیر نظر اتاق اصناف ایران تغییر نام داد.

به گزارش بنانیوز ؛ مصطفی قلی‌خسروی در گفت‌وگو با ایسنا از تغییر نام این اتحادیه به کمیسیون تخصصی املاک خبر داد و گفت: این تغییر نام دلیلی بر تغییر فعالیت‌ها نیست.

وی که در حال حاضر سرپرست کمیسیون تخصصی املاک محسوب می‌شود، اظهار کرد: قرار‌ است تا چند ماه آینده انتخابات تعیین رییس این اتاق برگزار شود.

قلی‌خسروی افزود: این مرکز اصناف باعث تقویت اداره و بررسی‌ کردن کار اتحادیه در استان‌های کشور می‌شود که براساس قانون امسال و تصمیمات اتاق اصناف ایران، اتحادیه مشاوران املاک کشور تغییر نام می‌دهد.

به گفته وی در این انتخابات، کلیه‌ مشاوران املاک در سطح کشور کاندیدا می‌شوند که این کمیسیون تخصصی از بین این افراد، خبرگانی را براساس آیین‌نامه در حال تدوین، معرفی می‌کند که از بین آنها یک نفر به عنوان رییس انتخاب خواهد شد.

قلی‌خسروی معتقد است: برای ارتقای فعالیت اتحادیه‌ها این مرکز می‌تواند به عنوان کمیسیون تخصصی فعالیت‌ها را پیگیری کند که این امر باعث جلوگیری از ایجاد تخلفات می‌شود.

به گفته‌ وی این کمیسیون متشکل از کمیسیون‌های تخصصی عمران، کمیسیون بهداشت و امنیت است که زیر نظر اتاق اصناف ایران اداره می‌شود.

سرپرست کمیسیون تخصصی املاک تاکید کرد: با تغییر نام اتحادیه مشاوران املاک به این کمیسیون، تغییری در فعالیت‌ها ایجاد نمی‌شود. هم‌چنین مکان این کمیسیون در محل قبلی اتحادیه املاک است.

    نظرات