افزایش ۲۷ درصدی پروازهای بین‌المللی

افزایش ۲۷ درصدی پروازهای بین‌المللی

http://www.bananews.ir/معاون شرکت فرودگاه‌های کشور از افزایش ۲۷٫۵ درصدی نشست و برخاست پروازهای بین‌المللی در دی ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به‌ گزارش بنانیوز ؛ ابراهیم شوشتری گفت: در دی ماه امسال ۵۶۶۶ پرواز بین‌المللی انجام شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۸۹ پرواز بیشتر صورت گرفته است.

وی میزان پروازهای عبوری از فراز کشور در یک ماه گذشته را ۱۶ هزار و ۹۲۹ پرواز عنوان و اظهار کرد: در دی ماه سال گذشته ۱۴ هزار و ۹۹۹ پرواز عبوری انجام شد که بر این اساس در سال جاری شاهد رشد ۱۲٫۹ درصدی در این بخش هستیم.

شوشتری با بیان اینکه تعداد پروازهای داخلی در دی ماه نیز ۱۲٫۲ رشد نشان می‌دهد، خاطرنشان کرد: در این مدت ۱۲ هزار و ۸۸۵ پرواز انجام شد در حالی که در مدت مشابه سال گذشته این رقم ۱۱ هزار و ۴۸۷ پرواز بوده است.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها میزان پروازهای انجام شده در دی ماه را ۳۵ هزار و ۹۹۱ پرواز عنوان کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۳٫۹ درصد رشد داشته است.

به گفته وی در دی ماه نسبت به ماه گذشته (آذر ماه) در پروازهای عبوری ۸۷۲ پرواز و در پروازهای بین‌المللی ۵۳۹ پرواز افزایش داشته‌ایم این درحالی است که پروازهای داخلی ۵۴۸ مورد کاهش نشان می‌دهد.

    نظرات