مهلت پرداخت قسط چهارم مسکن ویژه تهرانسر تمدید شد

مهلت پرداخت قسط چهارم مسکن ویژه تهرانسر تمدید شد

http://www.bananews.ir/مهلت پرداخت قسط چهارم مسکن ویژه تهرانسر تا ۲۰ فروردین‌ ۹۳ تمدید شد.

به گزارش بنانیوز ؛ متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر که باید قسط چهارم خود را تا ۱۱ بهمن‌ امسال واریز می‌کردند، اکنون فرصت دارند قسط ۲۰ میلیون تومانی خود را تا ۲۰ فروردین‌ سال آینده بپردازند.

اقساط پیش‌خرید این واحدهای مسکونی طی چهار مرحله دریافت می‌شود و قسط پنجم همراه با ۳۰ درصد قیمت عرصه نیز دریافت می‌شود.

متقاضیان مسکن ویژه تهرانسر از مهرماه سال گذشته اولین قسط ۲۰ میلیون تومانی خود را واریزی کرده‌اند و پس از آن بهمن‌ و خرداد‌ نیز دومین و سومین قسطشان را پرداخته‌اند.

به گزارش ایسنا، ساخت ۲۵۶۰ واحد مسکن ویژه تهرانسر از شهریور سال گذشته آغاز و مقرر شد پیش خریداران این واحدهای مسکونی در صورت واجد شرایط بودن، پنج قسط ۲۰ میلیون تومانی بپردازند که قسط پنجم پس از عقد پیش قرارداد اعیان این واحدها و شامل ۲۰ میلیون تومان به علاوه ۳۰ درصد عرصه دریافت شود.

همچنین مقرر شد پیش خریداران پس از پرداخت پنج قسط خود و انعقاد قرارداد، کلید واحد خود را تحویل بگیرند و پس از سکونت و دریافت دفترچه اقساط ، حدود یک میلیون تومان به صورت ماهانه و به مدت ۱۰ سال پرداخت کنند.

براساس آخرین اظهارات مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان تهران نیز قسط پنجم پیش خریداران تهرانسر که مبلغ ۶۱ میلیون تومان در نظر گرفته شده است به صورت اقساطی دریافت می‌شود.

واحدی برای آن دسته از متقاضیانی که قادر به پرداخت یکجای این مبلغ نیستند گفته است این افراد می‌توانند ۶۱ میلیون تومان را طی دو قسط قبل از تحویل و پس از تحویل واحد پرداخت کنند.

در نهایت بهای خرید هر واحد مسکن ویژه تهرانسر ۲۹۳ میلیون تومان اعلام و مقرر شده تحویل واحدها تا پایان سال آینده صورت گیرد.

دو هفته پیش جدیدترین پیش‌نویس پیش قراداد اعیان و عرصه واحدهای مسکونی تهرانسر اعلام شد و متقاضیان تهرانسر به ترتیب برای انعقاد مجدد قراردادها فراخوانده می‌شوند.

    نظرات