افزایش سرعت پذیرش مسافر در فرودگاه امام

افزایش سرعت پذیرش مسافر در فرودگاه امام

http://www.bananews.ir/مدیرکل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از افزایش سرعت پذیرش مسافر در این فرودگاه تا پایان سال خبر داد و گفت: فضایی برای استراحت مسافران در زمان تاخیر پروازها در نظر گرفته شده است.

به گزارش بنانیوز ؛ مرتضی دهقان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: فضایی به مساحت ۷۰۰ مترمربع در فرودگاه برای پذیرایی از مسافران در زمان تاخیر پروازها ایجاد می‌شود که در تلاش هستیم تا بیستم اسفند‌ این مکان مورد استفاده قرار گیرد.

وی توسعه ترمینال مسافری، پل ارتباطی، پارکینگ مسافری، پروژه مترو و ترمینال زیارتی را از جمله مواردی دانست که در دستور کار فرودگاه قرار دارد.

عملیاتی شدن پروژه زیباسازی و نورپردازی فرودگاه تا عید نوروز

وی با بیان اینکه برای ارائه خدمات بیشتر به مسافران به ویژه در ایام نوروز تمهیداتی اندیشیده شده است، گفت: بحث زیباسازی و نورپردازی در فرودگاه از دیگر مواردی است که در فرودگاه اجرا خواهد شد و تا ۱۵ اسفند عملیاتی می‌شود.

مدیر کل فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از راه‌اندازی سیستم جدیدی در این فرودگاه تا پایان سال خبر داد و گفت: این سیستم باعث افزایش سرعت پذیرش مسافر می‌شود و اطلاعات مسافر و بار بین فرودگاه‌هایی که از فرودگاه امام به آن مقاصد پرواز انجام می‌شود به صورت سیستمی منتقل خواهد شد.

    نظرات