تحویل همه خانه‌های مهر تا پایان سال ۹۴

تحویل همه خانه‌های مهر تا پایان سال ۹۴

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تا پایان سال ۹۴ همه دو میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده می‌شود.

به گزارش بنانیوز(Bananews.ir احمد اصغری مهرآبادی اظهار کرد: دولت تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه‌های مسکن مهر به کار گرفته است.

اصغری مهرآبادی با اشاره به اینکه باید تمام دستگاه‌های متولی، پروژه‌های نیمه تمام مسکن مهر را به اتمام برسانند، تصریح کرد: با کمک دستگاه‌های مربوطه و بانک مرکزی تا پایان سال ۹۴ پرونده مسکن مهر با تحویل به متقاضیان بسته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تمامی واحدهای مسکن مهر باید با خدمات زیر بنایی تحویل داده شود، افزود: ارائه خدمات روبنایی از جمله مسجد، مدرسه، درمانگاه نیاز به اعتبارات و زمان بیشتری دارد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از شروع ساخت ۲۸۲ مدرسه در سایت‌های مسکن مهر سراسر کشور خبرداد و اظهار کرد: تلاش می‌کنیم این واحدها را به ۳۵۰ مورد افزایش دهیم.

اصغری مهرآبادی با اشاره به احداث ۷۰ کلانتری در سایت‌های مسکن مهر سراسر کشور افزود: در راستای افزایش خدمات روبنایی سایت‌های مسکن مهر جلسه‌ای با معاون اول رییس جمهور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه عملکرد خراسان جنوبی در ساخت پروژه‌های مسکن مهر موفقیت آمیز بوده است، تصریح کرد: از مجموع ۳۱ هزار واحد مسکن مهر تاکنون ۲۲ هزار واحد تحویل داده شده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر تامین اعتبار برای ساخت دو باب مدرسه با اعتبار اولیه ۲۵۰ میلیون تومان برای هرکدام، ساخت دو کلانتری و اختصاص ۵۰ میلیون تومان برای تکمیل ساخت مدارس سایت‌های مسکن مهر را از مصوبات جلسه شورای مسکن استان ذکر کرد.

اصغری مهرآبادی با اشاره به اینکه اختصاص ۲۴۰۰ واحد مسکن مهر استان با مشکل مواجه هستند، افزود: در این راستا علاوه بر اختصاص ۳۰۰ هزار تومان، ۲۰۰ هزار تومان به این واحدها تخصیص داده شده است.

وی اظهار کرد: برای تامین فضای سبز سایت‌های مسکن مهر زمین‌هایی در اختیار شهرداری گذاشته شده است.

قائم مقام وزیرراه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از تشکیل کاگروه بررسی مشکلات تعاونی‌های مسکن مهر برای ۲۲ استان خبرداد و خاطر نشان کرد: طی چند روز آینده این کارگروه برای استان‌های دیگر برگزار خواهد شد.

ایسنا

    نظرات