۱۱۴ هزار واحد مسکن مهر آماده افتتاح شد/ اتمام ساخت مسکن مهر تا سال ۹۴

۱۱۴ هزار واحد مسکن مهر آماده افتتاح شد/ اتمام ساخت مسکن مهر تا سال ۹۴

http://www.bananews.ir/قائم مقام وزیر راه و شهرسازی درامور مسکن مهر با بیان اینکه در حال حاضر ۱۱۴ هزار واحد آماده افتتاح است، گفت: امیدواریم که پرونده مسکن مهردر پایان سال ۹۴ بسته شود.

به گزارش بنانیوز(Bananews.irاحمد اصغری مهرآبادی در جریان بازدید از پروژه های مسکن مهر شهر جدید پردیس با بیان اینکه تاکنون یک میلیون و ۱۳۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح شده است، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۱۴ هزار واحد نیز آماده افتتاح است همچنین در فاز ۱۱ پردیس ۵ هزار واحد تا پایان اردیبهشت ماه آماده افتتاح می‌شود که در صورت تکمیل خدمات زیر بنایی تا پایان خرداد آماده تحویل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تاکید رئیس جمهور امیدواریم که پرونده مسکن مهردر پایان سال ۹۴ بسته شود، گفت: بیشترین مشکل ما در پردیس مشکل تامین آب است که طی موافقت نامه صورت گرفته با وزارت نیرو مقرر شده یک متر مکعب در ثانیه برای پردیس تامین شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر تصریح کرد: منبع‌های ۲۰ هزار متر مکعبی و دو منبع ۱۰ هزار متر مکعبی و یک منبع ۴ هزار متر مکعبی در حال ساخت است و مقرر شده کارگروهی از وزارت نیرو، معاونت نظارت راهبردی و وزارت راه این موضوع را پیگیری کنند.

مهرآبادی در خصوص انتقاد پیمانکاران از رقم تعیین شده برای ساخت مسکن مهر، اظهار داشت: برخی از پیمانکاران ارقام نجومی را تعیین کردند که ما این ارقام را نمی پذیریم و این اقدام پیمانکاران اجرایی نخواهد شد. بنابراین پیمانکاران باید سریع پروژه‌ها را شروع کنند.

 

مهر

    نظرات