مشکل تامین هزینه واحدهای مسکن مهرپردیس حل شد

مشکل تامین هزینه واحدهای مسکن مهرپردیس حل شد

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شهر جدید پردیس اعلام کرد: مشکل تامین هزینه واحدهای مسکن مهر این شهر حل شده است و پرداخت‌ها مانند گذشته انجام خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، در حالی که از سوی مدیرعامل شرکت عمران پردیس اوایل هفته اعلام شده بود پرداخت هزینه تکمیل واحدهای این شهر از سوی بانک مسکن متوقف شده و ممکن است این مشکل به توقف ادامه ساخت و سازها در این شهر منجر شود.

 

با آخرین پیگیری‌ها از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس مشخص شد طبق دستور بت‌شکن - مدیر عامل بانک مسکن - مشکل پرداخت هزینه تکمیل واحدهای مسکن مهر پردیس برطرف شده است.

به گفته ولی پور - مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس - با جلساتی که برگزار شده است و هماهنگی‌های صورت گرفته مشکل تامین هزینه تکمیل واحدهای این شهر حل شده و پرداخت‌ها طبق قرارداد مانند گذشته انجام خواهد شد.

ساخت ۱۳ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس که در شمال شرقی تهران واقع شده از سال ۸۹ آغاز شد و ساخت ۸۰ هزار واحد دیگر در فازهای سه،‌ پنج و هشت این شهر نیز از سال ۹۱ آغاز شده که قرار بود همه این واحدها تا پایان سال دیگر تکمیل و تحویل داده شوند.

اما در روزهای گذشته اختلاف نظر بین بانک مسکن و شرکت عمران شهر جدید پردیس بر سر تامین هزینه‌های تکمیل واحدهای مسکن مهر این شهر اتفاق افتاد که به توقف ساخت این واحدها منجر شده بود.

اما در جلسه‌ای که در روز دوشنبه مبنی بر مشکلات به وجودآمده برای توقف هزینه‌های واحدهای مسکن مهر برگزار شده بود، این مشکلات حل شده و پرداخت ها مانند گذشته انجام خواهد شد.

در همین زمینه بانک مسکن اعلام کرد: این بانک همچون گذشته تمامی تلاش خود را جهت تکمیل واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر نه تنها در شهر پردیس بلکه در تمامی مناطق کشور به کار گرفته و تاکنون از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

بانک مسکن به عنوان بانک عامل در پرداخت تسهیلات مسکن مهر نسبت به تامین مالی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی، مبلغ ۴۷۷ هزار میلیارد ریال قرارداد مشارکت منعقد کرده است.

 

ایسنا

    نظرات