دولت برای رفع مشکلات مسکن مهر بسته های حمایتی در نظر گرفته است

دولت برای رفع مشکلات مسکن مهر بسته های حمایتی در نظر گرفته است

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت مصمم به بهره برداری از پروژه های مسکن مهر است و برای برطرف شدن مشکلات این پروژه ها ، بسته های حمایتی خاص درنظر گرفته است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir« احمد اصغری مهرآبادی » روز سه شنبه در دیدار با استاندار اصفهان افزود: ۴۰۰ میلیارد تومان برای خدمات زیربنایی پروژه های مسکن مهر در استان های کشور اختصاص یافته است.

 

وی میزان پیشرفت پروژه های مسکن مهر در کل کشور را بین ۶۱ تا ۶۲ درصد اعلام کرد و گفت: برای بهره برداری از این پروژه ها مبلغ پنج هزار و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با ابراز رضایت از میزان پیشرفت پروژه مسکن مهر در استان اصفهان تصریح کرد: پروژه مسکن مهر استان اصفهان با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی در سطح کشور سرآمد است.

استاندار اصفهان نیز در این دیدار، مشکلات مربوط به بیمه و مالیات سازندگان و تحویل گیرندگان مسکن مهر را یکی از دغدغه های مسوولان استان برشمرد و بر حل این مشکلات تاکید کرد.

« رسول زرگرپور » همچنین آمادگی استانداری اصفهان برای همکاری با وزارت راه و شهرسازی برای حل مشکلات مسکن مهر این استان را اعلام کرد و گفت: با توجه به وسعت و شرایط خاص جغرافیایی استان اصفهان نیاز است تا هرچه سریعتر مشکلات پروژه مسکن مهر این استان برطرف شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی روز سه شنبه با سفر به اصفهان، روند پیشرفت و مشکلات مسکن مهر این استان را مورد بررسی قرار داد.

از سال ۸۸ عملیات اجرایی ساخت و تحویل ۲۱۶ هزار واحد مسکن مهر در استان اصفهان با احتساب مسکن شهری، روستایی و بافت فرسوده به دو صورت خود مالک و ۹۹ ساله آغاز شده است .

 

ایرنا

    نظرات