۱۰هزار واحد مسکن مهر آماده افتتاح در شهر جدید پردیس

۱۰هزار واحد مسکن مهر آماده افتتاح در شهر جدید پردیس

http://www.bananews.ir/با مطرح شدن تقاضای مالکان مسکن مهر، احتمال تحویل واحد های مسکن مهر پردیس در صورت تکمیل نبودن خدمات زیر بنایی وجود دارد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irحسن ولی پور مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس،درباره آخرین وضعیت واحدهای مسکن مهر در شهر پردیس اظهار کرد: روند کار با سرعت بیشتری در حال پیگیری است به گونه‌ای که ۱۰ هزار واحد آماده افتتاح داریم.

وی در ادامه درباره کامل نبودن زیرساخت‌ها در واحدهای مسکن مهر گفت: وزارت نیرو برای تکمیل خدمات زیربنایی مشکلات اعتباری دارد و با جلساتی که با این وزارتخانه داشته‌ایم مشکلات را مطرح کرده‌ایم.

ولی پور با اشاره به این‌که تقاضاهای زیادی از سوی مالکین واحدهای مسکن مهر در شهر پردیس برای تحویل واحدهایشان در صورت کامل نبودن خدمات زیربنایی مانند آب و برق وجود دارد، افزود: تقاضاها را به مقامات فوق منعکس کرده‌ایم ولی هنوز تصمیم گیری قطعی در این زمینه گرفته نشده است.

ساخت ۱۳ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس واقع درشمال شرقی تهران از سال ۸۲ آغاز شد و ساخت ۸۰ هزار واحد دیگر در فازهای سه،‌ پنج و هشت این شهر نیز از سال ۹۱ آغاز شد که قرار است همه این واحدها تا پایان سال دیگر تکمیل و تحویل داده شوند.

در حال حاضر ۸۳ هزار واحد مسکن مهر طی هفت پروژه در شهر جدید پردیس در حال ساخت است که به گفته مدیر عامل شرکت عمران این شهر جدید تعدادی از واحدهای مسکن مهر فاز ۸ و ۱۱ این شهر در صورت تامین امکانات زیربنایی نظیر آب، فاضلاب، برق و گاز تا پایان امسال قابلیت تحویل به متقاضیان را دارد.

 

ایسنا

    نظرات