خرید ۱۰ متر آپارتمان با وام ۸۰ میلیونی

خرید ۱۰ متر آپارتمان با وام ۸۰ میلیونی

http://www.bananews.ir/در حالی قیمت هر متر آپارتمان در محدوده مرکزی تهران به حدود ۸ میلیون تومان می رسد که در صورت اجرایی شدن وام ۸۰ میلیونی، تنها هزینه خرید ۱۰متر از این آپارتمان ها را برای خریدار تامین می کند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)،قیمت خانه‌های نوساز ۱۲۰ متری در سطح شهر تهران به قدری بالاست که با توجه به پایین بودن قدرت خرید مردم ، خرید این واحد ها فقط توسط اقشار متوسط و بالا صورت می گیرد.

این در حالی است که برنامه های دولت در بخش مسکن به سمت پرداخت وام ۸۰ میلیون تومانی خانه پیش می رود اما با توجه به بالا بودن قیمت واحد های ۱۲۰ متری در کلان شهر تهران این میزان وام در پایین ترین سطح قیمت یک آپارتمان ۱۲۰ متری حدود ۲۰ درصد از مبلغ خرید یک آپارتمان را تامین می کند.

بر اساس محاسبه میانگین قیمت‌های موجود در بازار مسکن ، قیمت فروش واحدهای مسکونی۱۲۰ متری نوساز در نیمه شمالی تهران، حدود ۹ میلیون تومان است و در جنوب شرق تهران این رقم به ۴ میلیون تومان می رسد. این در حالی است که بنا بر آخرین آمار اعلام شده از سوی مرکز آمار حداکثر قیمت در نقاط شمالی تهران به بیش از ۲۳ میلیون تومان می رسد

قیمت واحدهای ۱۲۰ متری با عمر زیر ۱۰ سال ساخت در نقاط مختلف تهران به شرح زیر است:

یک واحد ۱۱۷ متری واقع در خیابان سعادت‌آباد دو خوابه، نوساز به قیمت ۷۹۶ میلیون تومان به فروش می رسد.

یک واحد ۱۱۸ متری واقع در خیابان قائدی(هدایت)نوساز، دو خوابه، همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۴۶۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد ۱۱۸ متری واقع در پونک نوساز همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۷۴۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد ۱۲۰ متری واقع در خیابان فاطمی، میدان گل ها سه خوابه، تک واحدی، نوساز همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۸۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد ۱۲۰ متری واقع در خیابان فرشته، دو خوابه همراه با پارکینگ و انباری و همه امکانات از جمله استخر، سونا و ... به قیمت یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد ۱۲۰ متری واقع در خیابان امیرآباد شمالی، سه خوابه، نوساز ، همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۹۶۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد ۱۲۰ متری واقع در خیابان یوسف آباد، نوساز، همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۸۰۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد ۱۲۰ متری واقع در خیابان آیت الله کاشانی سه خوابه ، نوساز همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۶۶۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد ۱۲۰ متری خیابان ۱۷ شهریور، نوساز، همراه با پارکینگ به قیمت ۳۹۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد ۱۲۰ متری واقع در سیدخندان (جلفا) دوخوابه همراه با پارکینگ و انباری به قیمت ۸۱۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

{jathumbnail off}

http://www.bananews.ir/

ایسنا

    نظرات