اختلاف ۱۰ میلیون تومانی قیمت هر متر آپارتمان از غرب تا شمال تهران

اختلاف ۱۰ میلیون تومانی قیمت هر متر آپارتمان از غرب تا شمال تهران

http://www.bananews.ir/آپارتمان‌های ۲۰۰ متری در شهر تهران که عرضه‌ بیشتری نسبت به تقاضا دارند تقریبا متری ۶ تا ۱۷ میلیون تومان در نقاط مختلف شهر خرید و فروش می‌شوند که این قیمت‌گذاری بر اساس امکانات ساختمان و نوع ساخت این واحد ها در نظر گرفته می شود.

 به گزارش بنانیوز(BanaNews.irقیمت واحد های لوکس و بزرگ در حالی بالاست که به گفته مشاوران املاک با وجود رکود در بازار مسکن این واحدها مشتری خود را دارند و افرادی که سرمایه هایشان را برای این حوزه در نظر می گیرند ، اقدام به خرید و فروش این واحد ها می کنند .

واحد های ۲۰۰ متری با تمرکز در نقاط مختلف تهران به جز جنوب این کلان شهر، بر اساس امکانات و قدمت ساختمان با اختلاف زیادی خرید و فروش می شوند.

بر همین اساس ساختمان هایی لوکس در نقاط مختلف تهران با امکانات کامل از جمله استخر، سونا ، سیستم تهویه هوشمند و غیره با قیمت‌های بالا خرید و فروش می‌شوند به گونه‌ای که گاهی قیمت گذاری برای این ساختمان ها توسط بنگاهای خاص و جدا از قیمت عموم ساختمان ها در نظر گرفته می شود.

با نگاهی به قیمت واحد های ۲۰۰ متری با عمر زیر ۱۰ سال در نقاط مختلف تهران شاهد تفاوت قیمتی این واحد ها بر اساس امکاناتشان هستیم.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در زعفرانیه تک‌واحدی، سه‌خوابه همراه با پارکینگ، انباری و استخر به قیمت دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در یوسف‌آباد تک واحدی، سه‌خوابه، همراه با پارکینگ، انباری و آسانسور به قیمت دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در بلوار مرزداران تک‌واحدی، سه‌خوابه، همراه با سونا و دو پارکینگ به قیمت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در امیرآباد شمالی چهارخوابه، تک واحدی، با دو انباری، تراس و پارکینگ به قیمت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در شهرک غرب برج مهستان با امکانات کامل به قیمت سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در میرداماد، سه خوابه، همراه با پارکینگ و انباری به قیمت دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک واحد آپارتمان ۲۰۰ متری واقع در نیاوران، تک واحدی، همراه با پارکینگ، انباری و استخر به قیمت دو میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

 

ایسنا

    نظرات