آغاز پرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی واحدهای مسکن روستایی در تمامی شعب بانک صادرات

آغاز پرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی واحدهای مسکن روستایی در تمامی شعب بانک صادرات

http://www.bananews.ir/معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: پرداخت تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی مسکن‌های روستایی آغاز شده و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک صادرات این تسهیلات را دریافت کنند.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irعزیزاله مهدیان با بیان اینکه اعتبارات مسکن روستایی همانند سالهای قبل به تصویب رسید گفت: در حال حاضر تهسیلات ۱۵ میلیون تومانی مسکن روستایی با کارمزد ۵ درصد در تمامی شعب بانک صادرات به متقاضیان پرداخت می‌شود.

وی افزود: تمامی اقدامات لازم جهت پرداخت این تسهیلات آغاز شده و متقاضیان هم اکنون می‌توانند با مراجعه به شعب بانک صادارت در استان‌ها این تسهیلات را دریافت کنند.

 

مهدیان توضیح داد: تا کنون تعداد زیادی از متقاضیان تسهیلات ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی دریافت کرده و اقدام به نوسازی واحدهای خود کرده‌اند.

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن اظهار داشت: در طول امسال حدود ۷۰ هزار واحد مسکن روستایی به بهره‌برداری رسیده و در حال حاضر ساخت تعداد دیگری از واحدهای مشسکن روستایی آغاز شده که ظرف یک سال اینده به بهره‌برداری می‌رسد.

مهدیان تصریح کرد: در استان‌های گرمسیر مانند سیستان و بلوچستان، کار ساخت واحدها به دلیل متعادل بودن هوا با سرعت بیشتری انجام می‌شود و واحدها سریعتر تحویل داده می‌شود.

وی در ادامه به پرداخت اعتبارات واحدهای خسارت دیده بر اثر زلزله و سیل در استان های شمالی و جنوبی اشاره کرد و گفت: اعتبارات این واحدها تصویب شده و برای بازسازی واحدها ۲۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

 

باشگاه خبرنگاران

    نظرات