جلسه تعیین تکلیف پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیونی مسکن مهر در بانک مسکن

جلسه تعیین تکلیف پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیونی مسکن مهر در بانک مسکن

http://www.bananews.ir/تکلیف پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی مسکن مهر قرار است، عصر امروز یکشنبه در بانک مسکن برگزار شود که هرگونه تعیین تکلیف در خصوص پرداخت این تسهیلات منوط به این جلسه است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.irدر حالی که جلسه قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با مدیران کل راه و شهرسازی کلانشهرها، مدیران عامل شرکت‌‌های عمران شهرهای جدید و نمایندگان بانک مسکن در استان‌ها روز گذشته ۱۶ اسفند در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد، قرار است امروز نیز برای تعیین تکلیف پرداخت تسهیلات جلسه ای در بانک مسکن برگزار شود.

به گزارش وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی درباره این جلسه توضیح داد: به علت گستردگی موضوع و اعلام مشکلات مسئولان حاضر در جلسه امکان تصمیم‌گیری در همان جلسه وجود نداشت و برخی از شعب بانکی ابهاماتی در پرداخت تسهیلات داشتند.

مهرآبادی گفت:جلسه دیگری با حضور نمایندگان سازمان ملی زمین و مسکن، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در بانک مسکن برگزار می‌شود.

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در پاسخ به این سوال که از چه زمانی پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیونی مسکن مهر آغاز می‌شود تاکید کرد: همه بانک‌های عامل که وام مسکن ارائه کرده‌اند، مکلف هستند که تسهیلات مذکور را پرداخت کنند.

 

فارس

    نظرات