افتتاح ۷۷۰ واحد مسکن مهر جنوب استان کرمان در هفته دولت

افتتاح ۷۷۰ واحد مسکن مهر جنوب استان کرمان در هفته دولت

http://www.bananews.ir/مدیر کل اداره راه و شهرسازی جنوب استان کرمان از افتتاح ۷۷۰ واحد مسکن مهر این منطقه، ۳۴ کیلومتر باند دوم و ۱۵۲ کیلومتر راه روستایی در هفته دولت خبر داد.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir "محمد ساردویی" در خصوص پروژه‌های افتتاحی جنوب استان کرمان در هفته دولت اعلام کرد: در حال حاضر عملیات روکش و تعریض و بهسازی ۷۷ کیلومتر از محورهای منطقه به پایان رسیده که در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در ادامه محورهایی چون سه راهی «سربیژن - حسین آباد»، «کهنوج - رودان»، «قلعه گنج - منوجان» و «جیرفت - کهنوج» را از جمله این محورها اعلام کرد.

ساردویی در این بخش از افتتاح دو دستگاه پل در مسیر «زهکلوت - ایرانشهر» با اعتباری بالغ بر ۹۰۰۰ میلیون ریال در هفته دولت خبر داد و گفت: هدف از ساخت این پل ها تسهیل در امر حمل و نقل جاده ای و رفاه هرچه بیشتر رانندگان بوده است.

این مقام مسئول همچنین افزود: اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان در این هفته از ۳۴ کیلومتر باند دوم نیز بهره برداری خواهد کرد که سه راهی «بهادرآباد - اسلام آباد رودبار جنوب»، «کهنوج - رودان»، «جیرفت - سه راهی بم» ، «جیرفت - میانچیل» و «جیرفت - بافت» از جمله آنها به شمار می‌روند.

ساردویی همچنین به افتتاح ۱۵۲ کیلومتر راه روستایی در این منطقه در هفته دولت اشاره کرد.

مدیرکل اداره راه و شهرسازی جنوب استان کرمان تعداد واحدهای افتتاحی در سایت مسکن مهر منطقه را در این زمان ۷۷۰ مورد اعلام و اظهار کرد: این واحدها در سه قالب تعاونی، تفاهمنامه و خود مالکی در دو شهر جیرفت و کهنوج به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی افتتاح ساختمان ثبت احوال جیرفت، بیمارستان قلعه گنج و فرمانداری رودبار را از دیگر پروژه‌های افتتاحی هفته دولت از سوی اداره راه و شهرسازی جنوب استان کرمان اعلام کرد.

ساردویی همچنین اضافه کرد: عملیات روکش آسفالت محورهای «کهنوج - قلعه گنج - فنوج»، «قلعه گنج - منوجان»، «جیرفت - کهنوج»،«جیرفت - ساردوئیه - بافت»، «جیرفت - دهبکری»، «بلوک - فاریاب - کهنوج»، «کهنوج - رودان» و احداث پل دوم سقدر در این هفته آغاز خواهد شد.

مدیر راه و شهرسازی جنوب استان کرمان در پایان خاطرنشان کرد: این اداره کل در هفته دولت کلنگ‌زنی احداث ۱۵۷ کیلومتر راه روستایی را انجام می‌دهد که خود به اعتباری بالغ بر ۷۰۹ هزار و ۵۵۰ میلیون ریال نیاز دارد.

 

ایسنا

    نظرات